Sukamosios lyginimo sistemos Miele apžvalga


March 22, 2012

Miele jau ilgokai gamina profesionalų skalbinių priežiūros įrangą, o šis produktas, kaip ir skalbimo mašinos ir džiovyklės, parodo, kiek profesionalų dizaino ir kokybiškos konstrukcijos sprendimų gali būti namų prietaise. Švelniai pasakius, šis prietaisas – žvėris. Išlankstytas jis užima gana nemažai vietos – vargu, ar įsivaizdavote, jog tiek vietos reiktų drabužių lyginimui. Tačiau laimei, kai nenaudojamas, jis susilanksto, ženkliai sumažindamas savo apimtis, todėl galima jį pastatyti kur nors į kampą.

Lyginimo sistemą verta įsigyti, jei jums atsibodo  vis keisti ir keisti lygintuvus, purkščioti garus ir ieškoti, kur išmesti jau aprūdijusius prietaisus. Jei norite, kad jūsų rūbai būtų kasdien švarūs, bet nenorite mokėti už rūbų valymą visą likusį gyvenimą sukamoji lyginimo sistema kaip tik jums. 

Ji tokia pat kaip ir naudojama profesionalų valyklose. Nei garų, nei painių įmantrybių, tiesiog karštas lyginimas, kojiniu pedalu paleidžiamas volas ir strypas. O jeigu naudojatės Miele skalbyklėmis ir džiovyklėmis, naudotis išties bus paprasta. Paprasčiausiai paleiskite sausąjį ciklą pavadinimu Iron Dry, o prietaisas beveik išsausins rūbus, palikdamas tiek drėgmės medžiagose, kiek lygintuvo karščiui reikia ją išgarinti. Rezultatai bus tokie puikūs, kad jums nebereiks švaistyti pinigų profesionalų valykloms.

Tenka pastebėti, kad po keleto bandymų, lėmusių ne tokius jau gerus rezultatus, tampama šiek tiek skeptiškais. Vis dėlto šiek tiek pasipraktikavus, lyginimo sistemos darbas tampa vertas pagyrų. Nuoširdžiai sakant, darbuotis su šia sukamąja lyginimo sistema lengviau nei su lygintuvu. Perleidžiate per platų volelį viską – staltieses, lovatieses, džinsus, marškinius – ką tik reikia. Jokio krakmolijimo. Jokių baltų išdžiuvusio krakmolo žymių ant  rūbų dėl krakmolo padauginimo.

Kadangi ši lyginimo sistema yra išties paprastas įrenginys, funkcijų rinkinys vargu ar būtų patrauklus. Galite keisti karščio nustatymą, kojinio pedalo veikimą, išlankstyti prietaisą ir pakabinti laidus. Viskas. Nieko ypatingo.

Tiems, kurie nori patys pasirūpinti skalbiniais ir yra skalbinių priežiūros entuziastai, nereikia daug galvoti – prietaisas vertas savo kainos.

Pliusai: tvirta profesionalų konstrukcija, daro, ką reikia.

Minusai: kaina tokia, kad prietaisas nebus įperkamas visiems, kam jis išties praverstų.

Daugiau informacijos ir techninės charakteristikos www.avitela.lt