SIEMENS EXTREME POWER dulkių siurblių išskirtinumas


November 29, 2012

Siemens Extreme Power dulkių siurbliai efektingai atrodo, bet didžiausią įspūdį daro viduje integruotos inovatyvios technologijos, išskiriančios šiuos siurblius iš kitų savo siurbimo jėga, pakankamai tyliu bei ekonomišku veikimu. O smagiausia – šiais siurbliais taip malonu ir paprasta naudotis, kad visai nejusite namų kuopimo naštos.

Galingiausias oro siurbimas

Visi Siemens dulkių siurbliai pasižymi aukščiausia kokybe ir neretai bandymų metu pripažįstami geriausiais. Išskirtinis pasididžiavimas – dailių formų, pažangiausiomis technologijomis praturtinti dulkių siurbliai Extreme Power, kurie iš visų Siemens gaminamų dulkių siurblių išsiskiria intensyviausiu oro srautu. Juose integruota ištobulinta kompresorinė technologija XTRM sukuria išskirtinę siurbimo galią bei efektyvų dulkių surinkimą. Pridėjus inovatyvią vidinę aerodinamiką, dėl kurios sumažinamas pasipriešinimas oro srautui, jie gali įsiurbti ir išfiltruoti iki 52  litrų oro per sekundę nenaudodami papildomos energijos. Tai reiškia, jog savo namus sutvarkysite daug greičiau, o kartu ir ekonomiškiau bei tyliau – tai nauda jūsų piniginei ir ausims.

Patikimai sulaikomos dulkės

Kad taip kruopščiai surinktos dulkės liktų dulkių siurblyje, siurbliuose integruota itin efektyvi  higieninių filtrų sistema ULTRA HEPA, sulaikanti daugiau nei 99 procentus dulkių. Jeigu siekiate dar geresnės dulkių sulaikymo kokybės arba jeigu jūsų šeimoje yra alergiškų žmonių, rinkitės siurblį su air flow control sistema, kuri reguliuoja oro cirkuliaciją variklio skyriuje, visiškai izoliuotame pasitelkus užpatentuotą sistemą air safe®. Iš išskiriamo oro pašalinama iki 99,997 proc. dalelių, siurblyje lieka net alergiją sukeliančios žiedadulkės, todėl jis tampa švaresniu už kambario orą.

Dulkių siurbliuose naudojami keičiami filtro maišeliai MEGAfilt® SuperTEX su higienine užsklanda, užtikrinantys itin higienišką maišelio keitimą – taigi, pamiršite nešvarius, nepatogiai užspaudžiamus medžiaginius maišelius ir išbarstytas dulkes prie šiukšlinės juos tuštinant.

Patogus naudoti

Siurblių dizainas sukurtas taip, kad juos būtų kuo patogiau naudoti, o valymo darbus atliktumėte kuo greičiau: manevringi ratukai užtikrina gerą sukibimą su kieta grindų danga, o 10 metrų ilgio laidas leidžia darbuotis plačiu spinduliu bei patogiai prieiti namų kertes. Prireikus pernešti siurblį į kitą kambarį ar aukštą, tai patogiai padarysite paėmę už ergonomiškos rankenos. Jeigu vis pametate siurblio antgalius arba patinka viską turėti vienoje vietoje, rinkitės modelį su integruotu priedų laikymo skyriumi, kuriame antgalius plyšiams ir apmušalams turėsite visada po ranka. Sumanios konstrukcijos siurblio antgaliai leis prisiderinti prie įvairiausių paviršių – pasirūpinsite tiek kietmedžio grindimis, tiek plytelėmis, taip pat pasieksite plyšius už baldų ir išsiurbliuosite nešvarumus iš gobeleno. Extreme Power siurbliai pasižymi kompaktiškais matmenimis, tačiau papildomai leis sutaupyti vietos pastačius stačiai, taigi, iki kitų tvarkymo darbų galės ilsėtis ir ankštoje spintoje.

SIEMENS EXTREME POWER dulkių siurbliai, kuriuos galite įsigyti AVITELOJE už ypatingą kainą:

 

 

 

 

 

 

Panašūs straipsniai