Pasirodė nauja žaidimo konsolė Playstation 3


October 5, 2012

 

Viena žaidimų konsolė – daug pramogų galimybių. Su šeima ir draugais įsiliekite į PlayStation 3 namų pramogas: kvapą gniaužiantys žaidimai, ypač aukštos kokybės Blu-ray diskų filmai, lengva prieiga prie muzikos, nuotraukų ir interneto.

Stulbinantiems žaidimams

PlayStation 3 turi, ką pasiūlyti tiek trokštantiems kraują stingdančių nuotykių, tiek šeimai skirtų žaidimų jaukiems vakarams. Aukštos raiškos grafika, dvimatį vaizdą paverčia erdviniu nenaudojant akinių. Mėgaukitės  3D vaizdu ir žaiskite savo mėgstamus žaidimus.

 Filmų mėgėjams

Žiūrėkite jaudinančiai detalius filmus iš Blu-ray diskų. Vaizdai itin realistiški dėl aukštos raiškos bei galimybės juos peržiūrėti stereoskopiniu 3D formatu. Filmų mėgėjai galės išsinuomoti ar įsigyti jiems patikusius filmus iš specialios filmų kolekcijos. Pirmieji pamatysite naujausius filmus  neišėję iš namų.  Prie televizoriaus prijungę savo PS3 galėsite pristabdyti, atsukti ir įrašyti mėgstamas programas bei gauti naujausias TV paslaugas. Taip pat galėsite naudotis pažangia paieška arba bendrauti su artimaisiais tiesiog žiūrint televizorių.

Muzikos mėgėjams

Atsisiuntus nemokamą taikomąją programą VidZone galėsite ieškoti mėgstamų muzikinių vaizdo klipų bei kurti savo grojaraščius.  Ši programa tinka norintiems praplėsti muzikinį akiratį – pagal temą surasite tūkstančius vaizdo klipų, pavyzdžiui, iš hiphopo, metalo, popmuzikos ar roko stilių. Programa nuolat atnaujinama, todėl visada turėsite prieigą ir prie naujausių vaizdo klipų, ir prie Jums patinkančios muzikos.

Įranga vaizdo pokalbiams

Su unikalia PlayStation3 vaizdo kamera galėsite filmuojant  sumažinti foninį triukšmą, priartinti ar nutolinti vaizdą. Taip pat galėsite užfiksuoti itin aktyvią veiklą, pvz.įsimintinas sportines varžybas ar vaikų gimtadienius be jokių vaizdo trigdžių. Įrašinėsite pokalbius, o su specialia programine įranga nufilmuotai medžiagau galėsite uždėti muzikinį foną.

 Mobiliosios pramogos

Prie PlayStation 3 prijunkite savo nešiojamąją pramogų sistemą PS Vita ir gausite dar daugiau pramogų, kuriomis galėsite mėgautis nebūdami pririšti prie konsolės: apjungus aukščiausios kokybės namų pramogų sistemą ir nešiojamąją pramogų sistemą galėsite  mėgautis interaktyviomis pramogomis ir paleisti mėgiamus žaidimus atsitraukę nuo ekrano.

 Atnaujinti žaidimai

 • FiFA 13 ,
 • Gran Turismo 5
 • Uncharted 3:Drake’s Deception™.

 Apie žaidimą FIFA 13  

Tapkite FIFA klubo nariu ir mėgaukitės nenuspėjamomis futbolo rungtynėmis

 • Keiskite gynėjų pozicijas.
 • Parodykite preciziškus driblingus.
 • Apstulbinkite varžovus ir pagausinkite taškų  akimirksniu iš gynybos perėję į ataką.
 • Sukurkite savo „Ultimate Team“ futbolo žvaigždžių komandą užsidirbdami, pirkdami, parduodami ir vesdami sandėrius dėl žaidėjų su FIFA bendruomene.

Žaidime yra 31 nacionalinė futbolo lyga iš viso pasaulio: nuo didžiųjų Anglijos, Škotijos, Italijos, Prancūzijos ir Ispanijos iki mažiau žinomų (bet ne mažiau smagių žaisti), tokių kaip Saudo Arabijos. Taip pat yra 46 nacionalinės komandos, bei – pirmą kartą FIFA žaidime – galima joms vadovauti žaidžiant „Karjeros“  režimu.Visi žinomi ir mylimi realaus pasaulio žaidėjai yra žaidime ir atitinka tikrovę: kiekvienas su savo privalumais ir trūkumais.  Jūs vesite žaidėjus į sėkmę tiek draugiškose rungtynėse, tiek lygos žygiuose, tiek lemiamose turnyruose, įskaitant Pasaulio taurės. Galima drąsiai teigti, kad žaidimas FIFA 13 itin realistiškas ir taps mėgiamas net  pačio aistringiausio futbolo sirgalio.

 Tiesiog tobulas žaidimas su DUALSHOCK 3 belaidžiu pulteliu

Kiekvienas smūgis, susidūrimas ir sprogimas yra ypač realistiškas,  nes žaidėjas gali jausti vibraciją tiesiog delne.

 • Spaudimui jautrūs mygtukai, reaguojantys į kiekvieną veiksmą, leidžia kiekvieną susidūrimą jausti lyg būtumėte apsuptas realaus veiksmo, o ne žaistumėte.
 • SIXAXIS judesio technologija jaučia kiekvieną jūsų judesį.
 • Yra „Bluetooth“ technologija, kad žaistumėte be laidų;  su „PlayStation 3“ sistema gali vienu metu žaisti iki septynių žaidėjų naudodamiesi  DUALSHOCK 3 pulteliais.

 

Su Dviem belaidžiais pulteliais DUALSHOCK 3 ir žaidimu Fifa 13  dovanų Playstation 3 jau galite įsigyti visose Avitelos parduotuvėse arba www.avitela.lt

Apie žaidimą Gran Turismo 5

Su realistišku vairavimo stimuliatoriumi lenktyniaukite įspūdingais automobiliais, nenuspėjamomis trasomis visuose žemynuose.

 Daugiau nei 1 000 pribloškiančių automobilių – nuo įprastų šeimyninių  iki riaumojančių superautomobilių, t.y. „Ferrari“, „Lamborghini“ ir „Bugatti“ . Lenktyniausite centrinėse vingiuotose Londono  gatvėse, švytinčiame Tokijo verslo rajone, legendomis apipintoje Monzos trasoje, Daytonos greitkelyje ir gausybėje kitų trasų. Žymioji bandymų trasa, dažnai matoma BBC laidoje apie automobilius „Top Gear“, leis pasijausti lyg specialiam svečiui – vairuojant itin įvairiomis ir realistiškomis vairavimo sąlygomis.

Įspūdinga gausybe transporto priemonių, tokių kaip „Ferrari“, „Bugatti“, „Jaguar“, „Lamborghini“ ir „Aston Martin“, praturtintos lenktynės niekada dar nebuvo realistiškesnės nei „Gran Turismo 5“. Mėgaukitės įspūdingu vairavimu ir tobulinkite savo vairavimo įgudžius.

  Apie žaidimą Uncharted 3: Drake’s Deception™

Patirkite įsimintinų nuotykių su žaidimo herojumi Nathan Drake ieškant legendinės Antlantidos.

 • Nathan Drake dabar turi daugiau galimybių susiremti su varžovais nei anksčiau: smūgis po smūgio kova su keliais oponentais, kontekstinės grumtynių atakos ir slapstymosi parinktys.
 • Konkurencingo ir kelių žaidėjų kooperacinio žaidimų galimybė grąžinama su naujais išgyvenimais ir gerokai išplėstų savybių rinkiniu. Žemėlapyje nepažymėtas pasaulis su jaudinančiais kinematografijos elementais sukuria unikalią kelių žaidėjų patirtį nuo pačios pradžios. 
 • Naujos vietos, nauji iššūkiai, stulbinančios aplinkos detalės. Kartu su Nathan Drake galėsite keliauti po įvairiausias ypatingas  vietas  visame pasaulyje nuo Europos iki Vidurio Rytų.

Įveikęs išbandymus, naujai atgimęs ir dar kartą save atradęs pavojingose situacijose sąmojus žarstantis lobių medžiotojas Nathan Drake grįžta į „PlayStation 3“ gausiomis muštynėmis pagardintą vakarėlį „Uncharted 3: Drake’s Deception“. Istorija prasideda apleistose Londono  skersgatviuose, kur dvidešimtmetis Drake ir jo patarėjas bei pagalbininkas Victor Sullivan bando pradanginti senąją apsauginę šeimos relikviją kartą ir visiems laikams. Dabar Drake troškimas privers jį vėl susidurti su praeities grėsmėmis ir įvels  jį į dar didesnius pavojus.
Keičiantis Europos ir smėlingiems Vidurio Rytų vaizdams, Drake, įkvėptas žinomo veikėjo Lawrence pasakojimų apie smėlynų Atlantidą, užkastą  Rub’ al-Khali dykumoje, leidžiasi į nuotykį, kuriam drąsos prireiks daugiau nei bet kada anksčiau.

  

Susidomėjote?  Įsigiję Playstation 3  žaidimus Gran Turismo 5 ir Uncharted 3: Drake’s Deception™ gausite dovanų.  

 

 Šaltinis www.playstation.lt