Samsung “Gear S3” – Nesenstantis dizainas ir naujausių mobiliųjų technologijų derinys

 

“Samsung” pristatė “Gear S3” išmaniuosius laikrodžius – classic ir frontier. “Gear S3” išmaniąjame laikrodyje – aukščiausios kokybės estetika ir pažangiausios funkcijos. “Gear S3” patogus ir stilingas laikrodis, puikiai atrodantis ant Jūsų riešo. Atrodo standartinis? – neapsigaukite, jis su daug daugiau funkcijų.

 

Gear S3.3Gear S3.5 

 

“Gear S3 frontier” sukurtas pirmaujančiam, mėgstančiam iššūkius ir nuotykius. Tiks bet kurioje aplinkoje ar situacijoje, nespriklausomai, ar tai verslo susitikimas ar laisvalaikis treniruojantis parke.

 

Gear S3.6 frontie

 

“Gear S3 classic” subtilus pasirinkimas, leisiantis prisiliesti prie prabangos. Sukurtas minimalistams ir elegancijos mėgėjams.

 

Gear S3.7 Classic

 

“Gear S3” gali būti nešiojamas bet kokiu oru, IP68 sertifikatas patvirtina, kad įrenginys pilnai apsaugotas nuo dulkių patekimo į vidų ir atsparus vandeniui. “Gear S3“ turi „Corning® Gorilla® Glass SR+“ funkcijas, kurios prietaiso ekraną paverčia tvirtesniu, atsparesniu įbrėžimams ir ryškesniu. Kad atsilieptumėte į skambučius ar išjungtumėte žadintuvą Jums nereikės liesti ekrano, tai padarysite besisukančio ciferblato pagalba. Įdiegta GPS funkcija Jums leis stebėti savo kasdienį aktyvumą, nueitą atstumą, greitį, netgi oro pokyčius. Įdiegtas pagalbos signalas, kritiniu atveju, leis Jūsų artimiesiems pamatyti vietą, kurioje Jūs esate, net jei rankoje neturite telefono. Laikrodžio baterija kraunama tik kas 3-4 dienas, priklausomai nuo naudojimo intensyvumo. 

 

 

 Pasirenkami laikrodžio ekrano užsklandų ir dirželių dizainai, leis susikurti savitą stilių ir individualizuoti laikrodį.

 

Gear S3.10

 

JAU GREITAI PREKYBOJE!