Ninebot by Segway miniPRO riedžiai – pajuskite judėjimo laisvę!

Ninebot by Segway miniPro riedžiai – kompaktiški, patvarūs, kokybiški su moderniu LED apšvietimu.

Norite greičiau įveikti kasdienius atstumus, bet nenorite važiuoti mašina ar viešuoju transportu? Su Ninebot by Segway miniPro įveiksite atstumą 4 kartus greičiau, nei pėsčiomis. O kur dar galimybė mėgautis grynu oru. Jeigu sumanysite keliauti toliau, įsidėkite Ninebot by Segway miniPro į bagažinę ir nusiveškite į Jums reikiamą vietą, riedis kompaktiškas ir sveria tik 14 kg.

 

_DSC0625

 

Išmokti važiuoti Ninebot by Segway miniPro riedžiu Jūs užtruksite tik kelias minutes. Pažangūs valdymo sensoriai riedį leidžia valdyti tik su pėdomis. Riedis aprūpintas procesoriumi, kuris 200 kartų per sekundę perskaičiuoja ir pareguliuoja jo poziciją, užtikrindamas, jog išlaikyti pusiausvyrą yra ypač paprasta.

 

MiniPRO_Lifestyle_06

 

Ninebot by Segway miniPro riedžiai –  saugios ir patvarios transporto priemonės. Patentuotos technologijos automatiškai sustabdo motorus, jeigu jaučia pavojų, taip užkirsdamos kelią avarijoms ir sužeidimams. Ninebot by Segway miniPro sėkmingai išlaikė atsparumo testus, kurie skirti karinei technikai, taigi dėl komponentų ir surinkimo kokybės klausimų nekyla.

 

 

Kiekvienas Ninebot by Segway miniPro yra aprūpintas puikiai atrodančiu ir funkcionaliu LED apšvietimu. Jo veikimas yra automatinis, tačiau valdyti galima ir per mobiliąją aplikaciją. Galinių žibintų atspalviai kinta reaguodami į stabdymą, gali veikti kaip posūkio indikatoriai.

 

MiniPRO_vehicle_02

 

Negana to, susieję Bluetooth programėle, Jūs galėsite sekti važiavimo rezultatus, dalintis informacija su draugais, bei nuotoliniu būdu užrakinti riedį ir taip apsaugoti jį nuo vagysčių.

_DSC0935

Ninebot MiniPRO copy