MSI GP72M 7RDX Leopard – naujiems žaidimų pasaulio atradimams

 

MSI neseniai atnaujino visą savo nešiojamųjų kompiuterių asortimentą su 7-os kartos procesoriais iš Intel. Šiandien mes apžvelgsime MSI GP72M 7RDX Leopard. Jei nenorite išleisti daug pinigų žaidimų kompiuteriui, o kartu norisi nešiojamojo kompiuterio, tai gali būti būtent tai ko Jums reikia, bet apie viską išsamiau žemiau.

 

Naujausias 7-tos kartos Intel® Core™ i7 procesorius

Kaip ir minėjome, MSI GP72M 7RDX Leopard rasite naujausią 7-os kartos Intel Core™ i7 procesorių.

 

Naujausio tipo DDR4-2400 darbinė atmintis

Naudokitės didžiausia galima galia su DDR4-2400 darbine atmintimi, kuri pasiekia iki 32GB/s skaitymo ir 36GB/s rašymo greičius. Naujo tipo atmintis suteikia iki 40% didesnę galią nei DDR3-1600 atmintis. DDR4-2400 – naujas standartas siekiantiems maksimalios galios.

 

 

Dinaminė temperatūra / Galios balansas

Išskirtinė MSI SHIFT technologija išspaudžia iš sistemos maksimumą ir tuo pačiu sumažina skleidžiamą garsą bei temperatūrą. Persijunk tarp keturių profilių, kurie išspaudžia visą galią iš sistemos arba tausoja bateriją.

 

MSI SHIFT technologija:

  • Leidžia rankiniu būdu keisti CPU ir GPU nustatymus ir tuo pačiu metu palaiko žemą garso ir temperatūros lygį. (Tik su K serijos CPU ir su įjungtu maitinimu)
  • Galima pakelti sistemos dažnius iki savo pageidaujamų. Aušintuvų greičiai bus pakelti iki tiek, kad sistema veiktų stabiliai ir palaikytų CPU ir GPU temperatūras žemas. (Tik su įjungtu maitinimu)
  • Kada reikalinga tyla, komforto režimas – puikiausias pasirinkimas. Sistema dirba pakankamu pajėgumu, kad veiktų žaidimai, bet tuo pačiu metu beveik negirdėti aušintuvų. (Tik su įjungtu maitinimu)
  • Naudojama mažai energijos kasdieniniams darbams tokiems kaip interneto naršymas ar darbas su video medžiaga ir panašiai.
  • Persijunkite tarp skirtingų įtampos profilių: pakelkite sistemos galią iki maksimumo arba saugokite bateriją ilgesniam darbui.

 

Greitesnė, mažesnė ir patogesnė USB Type-C jungtis

USB3.1 Type-C SuperSpeed+ jungtis palaikanti greitį iki 10Gbps, tai yra apie 20x greičiau nei USB 2.0. USB Type-C jungtis – mažesnė nei senesnioji Type-A tipo, galima prietaisus įjungti bet kuria puse.

Žaisk žaidimus su GeForce GTX

GeForce GTX – aukščiausio lygio vaizdo plokštė nešiojamam žaidimų kompiuteriui. GeForce GTX vaizdo plokštės labiausiai pažengusios iš visų sukurtų. Atrask nematytą galią, energijos sunaudojimo efektyvumą ir naujos kartos žaidimų kokybę.

 

Neprilygstamai tikslios veiksmo scenos

5 ms atsako laikas, 120 Hz atnaujinimo dažnis atvaizduoja 120 skirtingų vaizdų per sekundę. Tokio lygio ekranas suteikia didelį pranašumą prieš priešininkus FPS žaidimuose.

 

Padaryk daugiau su 3 monitoriais

Išplėsk matomumą su trimis monitoriais. MSI inovatyvi Matrix Display technologija palaiko iki dviejų išorinių ekranų per 1x HDMI jungtį ir 1x Mini DisplayPort 1.2 jungtį. Matrix Display technologija palaiko raišką iki 3840 x 2160, sukuria idealią terpę ekstremalioms žaidimo sesijoms.

Metalinis korpusas su šlifuoto metalo dizainu.

Elegantiškas šlifuoto aliuminio korpusas suteikia idealią sintezę tarp grožio ir galios.

 

 

Nahimic garso technologija

Nahimic garso programinė įranga siūlo aukštą kokybę. Mėgaukis įtraukiančiu, virtualiu 7.1 garsu!

 

Audio Boost

Audio Boost suteikia žaidėjams aiškesnį įsivaizdavimą iš aplinkinių garsų. Įmontuotas stiprintuvas garantuoja, kad kokybiškai veiks ir su reikliausiomis ausinėmis. Auksu padengtos audio jungtys garantuoja, kad pašaliniai garsai sumažinami iki minimumo.

 

RGB Gaming Steelseries klaviatūra

Tai klaviatūra, kurios trokšta visi žaidėjai. Kiekviena klaviatūros detalė specialiai suprojektuota profesionaliems žaidėjams. Geresnis reagavimas ir juntamumas, optimaliai suprojektuota WASD zona.

 

 

Kokybiški mygtukai

Matyk ir padaryk daugiau nakties metu su aukštos kokybės šviečiančiais mygtukais. Matyk pilno spektro spalvas ant Steelseries klaviatūros ir mėgaukis ilgai nuo prakaito ir drėgmės nenusitrinančiais mygtukais.

 

Viena programa skirta valdyti visą sistemą

Dragon Center turi šešias funkcijas suteikiančias visišką sistemos kontrolę: lengvas priėjimas prie visų programų (programėlių portale), sistemos galios stebėjimas realiu laiku (System monitor), LED nustatymai (LED Wizard), virtualios realybės nustatymai / X Boost / Aušintuvų greičio / Spalvų nustatymai / CPU turbinimas tik vienu paspaudimu (System Tuner), ekrano nustatymai ir problemų sprendimai (Tool & Help).

 

Killer™ Gaming LAN – saugo nuo vėlavimų

Žaidimuose greitis yra svarbiausia. Killer Gaming Lan – daugiau jokių vėlavimų. Pažangi duomenų srauto technologija integruota į Killer E2400 kontrolerį stebi duomenų srautą ir apsaugo nuo vėlavimų.

 

Killer Shield – sklandesniam žaidimo procesui

Papildoma apsauga sklandesniam paketų išsiuntimo ir gavimo procesui. Apsauga suteikia mažesnius ping laikus.

 

Avitela specialistas Mindaugas išbandė MSI GP72M 7RDX Leopard ir pateikia savo pliusus ir minusus

 

Pliusai:

+ geras žaidimų našumas

+ greitas Core i7 procesorius

+ sumani klaviatūra ir jutiklinis laukas

 

Minusai:

– Vidutiniškas ekranas