MAKU – idealios Kalėdinės dovanos kiekvienam! Top 10 dovanų idėjų – kad rinktis būtų paprasčiau

 

MAKU Kitchen Life produktai atspindi šiuolaikinio gyvenimo būdo estetiką ir nesenstančias vertybes. Juose dera funkcionalumas ir modernus dizainas. MAKU – tai daiktai, kurie pavers Jūsų kasdienybę švente!

258583

Gražios šeimos šventės, dekoruoti stalai ir smagios akimirkos – visa tai neapsieina be saldumynų, o juos sudėti taip, jog būtų dailu ir patogu tampa kiekvienos moters iššūkiu. Trijų aukštų keksiukų stovas taps kiekvienos šventės palydovu – patogus, mažai vietos užimantis stovas talpins gardžiausius Jūsų kepinius ir susilauks liaupsių iš artimųjų.

 270094

 

Minimalistinio dizaino indelis kavai ras savo vietą bet kurioje virtuvėje. Ieškote nedidelės dovanėlės draugei ar kolegai – jau ją radote, juk kavą geria visi.

padeklai

Namuose kuriate minimalistinį interjerą ir nenorite apsikrauti šimtais indų? O gal einate į įkurtuves arba ieškote įdomios Kalėdų dovanos? Tuomet įsigykite skalūno padėklus, ant kurių galėsite pateikti ir užkandžius, ir karštus patiekalus, ir desertus – viskas atrodys vienodai gražiai ir efektingai.

puodelia

Močiutės padovanoti kavos puodeliai kelia šypsnį? Vaišinkite savo svečius kava iš minimaliai dekoruotų puodelių, o vietoj pabodusių lėkštučių juos padėkite ant skalūno padėkliukų.

283853

Fri bulvytės yra vienas iš mėgstamiausių Jūsų ar Jūsų vaikų užkandžių, tačiau kaskart perkate jau paruoštas? Nuo šiol idealias fri bulvytes bei daržovių lazdeles galėsite paruošti patys – tai sveikesnis to pačio užkandžio variantas, kurio gaminimas taps puikia veikla net mažiausiems šeimos nariams.

270463

Esate tikras kavos mylėtojas, o gal tokį pažįstate? Tuomet kavinukas espresso kavai yra tai ko Jums reikia! Klasikinio dizaino dviejų kavos puodelių kavinukas pakerės Jus nuo pirmo naudojimo – juk kokybė slypi paprastume.

273407

Draugė, mama ar uošvienė kepa skaniausius pasaulyje sausainius? Tuomet nustebinkite ją nuostabiais sausainių spaudais, kurie įprastiems kepiniams suteiks dar daugiau žavesio ir privers nusišypsoti kiekvieną skanaujantį.

259420

Nušvieskite kelią savo mylimiems žmonėms į namus, lai jie vėl grįžta namo Kalėdoms. Kalėdinis žibintas – dovana, kuri gražins šypsenas ir smagius pasisėdėjimus su vaikais, anūkais bei tėvais.

75269_2

Mitas, jog geri peiliai privalo kainuoti daug. Mes siūlome aukščiausios kokybės plieninių ašmenų peilius už neįtikėtiną kainą. Tai puiki dovana namams, kuria galėsite džiaugtis kasdien.

284734

Turite draugų ar giminaičių, kurių humoro jausmas verčia Jus raitytis iš juoko? Atėjo laikas pačiam juos nustebinti – prieskoninės kiaulytės smagus ir praktiškas virtuvės akcentas, kuris tikrai bus įvertintas.

 

AVITELA – geriausios dovanų idėjos vienoje parduotuvėje!