MacBook Air – kurk nuostabius dalykus

2017 metų birželį Apple atnaujino savo 13 colių “MacBook Air” procesorių nuo 1,6 GHz iki 1,8 GHz. Tai nėra didžiulis patobulinimas, nes procesorius yra tos pačios kartos, kaip ir “MacBook Air”, kuris paskutinį kartą buvo geriausiai atnaujintas 2015 metais. Tačiau “MacBook Air” išlieka puikus nešiojamojo kompiuterio pasirinkimas.

 

Nuo aušros iki sutemų

Įkrautas „MacBook Air“ veikia neįtikėtinai ilgai – net iki 12 valandų. Todėl nuo rytinės kavos iki darbo pabaigos galėsite dirbti be laido. Atėjus metui atsipūsti ir atsipalaiduoti, galėsite iki 12 val. žiūrėti „iTunes“ filmus. O kai budėjimo režimo laikas yra iki 30 dienų, gali išvykti savaitėms ir vėl sugrįžti prie tų darbų, kurie tavęs laukia.

 

Plonas. Lengvas. Galingas. Ir viskam pasirengęs

Penktos kartos Intel Core i5 procesorius su Intel HD Graphics 6000 pajėgūs susidoroti su visomis užduotimis. Ar redaguojate nuotraukas, ar naršote internete – viskas vyksta itin sparčiai. Visa ši galia telpa į nepaprastai ploną 1,7 cm storio vientisą korpusą, kuris sveria vos 1,35 kg.

 

 

802.11ac Wi-Fi. Prijungs be laidų ir pastangų

Akimirksniu prisijunkite prie 802.11ac bazinės stotelės, įskaitant „AirPort Extreme“ arba „AirPort Time Capsule“, ir naudokitės 3 kartus spartesniu ryšiu nei ankstesnės kartos „Wi-Fi“. 802.11ac taip pat veikia platesniu diapazonu, taigi galite dirbti daug laisviau nei kada nors.

 

Viskas įgyja pagreitį su SSD saugykla

„MacBook Air“ SSD saugykla yra 17 kartų spartesnė nei 5400 aps. / min. nešiojamo kompiuterio standusis diskas. Taigi viskas, ką darote, vyksta sparčiau ir reaguoja greičiau. „MacBook Air“ dar ir pabunda staigiau dėka SSD saugyklos ir penktos kartos „Intel Core“ procesorių.

 

macOS

„macOS“ – tai operacinė sistema, kuri suteikia galios nuveikti visa tai, ką darai su „Mac“. „macOS Sierra“ pristato daugiau būdų mėgautis nuotraukomis ir dar sklandžiau dirbti keliais įrenginiais. Štai kodėl nėra nieko panašaus į „Mac“. „macOS“ – tai kiekviename „Mac“ veikianti operacinė sistema. Ji tau leis dalyti tokius dalykus, kurių kitais kompiuteriais tiesiog negalėtum. Taip yra todėl, kad ji skirta būtent tai aparatūrai, kurioje naudojama, ir atvirkščiai. Taigi tavo „Mac“ nuostabiai veikia su „iPhone“ ir kitais „Apple“ įrenginiais. Be to, ji veikia išvien su „iCloud“, ir leidžia naudotis naujausiomis nuotraukų, dokumentų ir kitos medžiagos versijomis šiuose įrenginiuose. „macOS“ pateikiama su visu paketu gražiai sukurtų programų.

 

Lengva naudoti

„Mac“ viskas sukurta veikti taip, kaip ir tikiesi: nuo valdymo paprastais, natūraliais gestais iki automatinio programų atnaujinimo. Kad ir ką ketini nuveikti su „Mac“, mokytis dirbti reikės mažiau, o nuveiksi daugiau.

 

 

Tęstinumas

Visi tavo įrenginiai. Veikia išvien. Tavo „Mac“ veikia su kitais „Apple“ įrenginiais kaip joks kitas kompiuteris. Jei sulauki skambučio „iPhone“, gali atsakyti į jį „Mac“. Be to, gali kopijuoti vaizdus, vaizdo įrašus ir tekstą iš „iPhone“, tada įklijuoti jį į netoliese esantį „Mac“, arba atvirkščiai. Gali netgi atrakinti „Mac“ tiesiog eidamas link jo, jei segi „Apple Watch“.

 

Įdiegtos programos

Programos tokios pat galingos ir elegantiškos, kaip ir „Mac“. Nes jos sukurtos būtent jam.

Su kiekvienu „Mac“ gauni galingų programų rinkinį. Tai tos pačios programos, kurias naudoji „iPhone“ arba „iPad“, todėl jos iš karto atrodo pažįstamos. Jos visos veikia su „iCloud“, todėl visada ir visur turi naujausią tvarkaraštį, kontaktus ir pastabas. Be to, tai yra vietinės, o ne žiniatinklio naršyklės programos, todėl jos išnaudoja visą „Mac“ galią, kad suteiktų tau sparčiausią veikimą ir patikimiausias funkcijas.

 

 

iCloud. Visi tavo failai. „Mac“ ir visur, kur tik nori. Automatiškai

Kiekviena „Apple“ programa naudoja „iCloud“ – tai už sklandaus veikimo visuose „Apple“ įrenginiuose slypintis stebuklas. Todėl visada turi savo nuotraukas, vaizdo įrašus, dokumentus, el. laiškus, pastabas, kontaktus, kalendorius ir dar daugiau, nesvarbu, kokį įrenginį naudoji. Ir bet kurį savo sukurtą failą gali ne tik naudoti bet kur, jų atsarginės kopijos yra dar ir saugiai laikomos debesyje. O naudodamas „iCloud Drive“ gali pasiekti failus iš „Mac“ darbalaukio ir dokumentų aplanko bet kuriame „iOS“ įrenginyje. Visa tai daroma automatiškai. Ir akimirksniu.

 

Avitela specialistas Mindaugas išbandė APPLE MACBOOK AIR 13 ir pateikė savo pliusus ir minusus:

 

Pliusai:

+ Ilgas baterijos veikimas

+ Nesenstantis dizainas

+ Puikus jutiklinis laukelis

+ Veikia tyliai ir greitai

+ Šviečianti klaviatūra

 

Minusai:

– Nedaug patobulėjo nuo ankstesnės versijos

– Prastokas ekranas