LUMINETTE fototerapijos prietaisas – Jūsų gražaus ir sėkmingo gyvenimo palydovas!


Kasdienis dienos ritmas kartais tampa per sunkus, dažnai aplanko jausmas lyg išlipote iš lovos ne ta koja, o žiovulys Jus pagauna net ir įdomiausiame kine? Tuomet LUMINETTE fototerapijos prietaisas skirtas kaip tik Jums!

 

475

 

Šviesos terapija – tai šiuolaikinis gyvenimo kokybės gerinimo būdas, kuris garantuoja, jog Jūsų biologinis laikrodis neišsiderins ir jo parodymai sutaps su išorine aplinka. Žiemos depresija, miego sutrikimai, pamaininio darbo bei tolimųjų skrydžių sukeliami nepatogumai, vangumas bei energijos stoka nuo šiol įveikiami vos vieno prietaiso pagalba. Šviesos terapija yra medicininis sprendimas, suteikiantis daugiausiai naudos ir mažiausiai nepageidautinų pašalinių efektų.

 

Luminette-2-Wearable-Light-Therapy-Device-0-3

 

Kodėl mums taip svarbu šviesa ir jos kiekis mūsų gyvenime? Tyrimais yra įrodyta, jog žmogaus smegenys naudojasi šviesos/tamsos ciklu tam, kad suderintų tokias vidines organizmo funkcijas kaip nuotaika, apetitas, virškinimas, miegas, lytinis potraukis ir kita. Tad norint būti sveikais ir gyventi pilnavertį gyvenimą mes turime sureguliuoti savo biologinį laikrodį, o tam puikiai padeda šviesos terapijos prietaisas LUMINETTE.

 

476

Naudodami LUMINETTE užtikrinsite žvalumą, jausitės energingi bei lengviau reaguosite į aplinkos biologinius pokyčius. Negana to, gaunama šviesa puikiai veiks Jūsų nuotaiką, pagerins fizinį bei protinį aktyvumą.

LUMINETTE – vienas prietaisas, daug sprendimų!

 

 Daugiau apie LUMINETTE galite sužinoti čia.

LUMINETTE jau Aviteloje!