Ką dovanoti vyrui, tėčiui ar draugui? 5 neįtikėtinos dovanų idėjos Aviteloje

 
Kasmet sukate galvą ką padovanoti savo mylimiems vyrams, o kojinių jau pilni stalčiai? Tuomet mes galime Jums padėti – 5 neįtikėtinos dovanų idėjos už geriausias kainas!

 

 

 

 

 

 

 
76141_2
Dantų šepetėlis BRAUN D16 PRO400 ORANGE – ideali dovana kiekvienam vyrui! Išskirtinio dizaino dantų šepetėlis veikia pagal 3D technologiją – vienu metu pulsuoja, vibruoja ir sukasi, todėl dantys bei tarpdančiai yra išvalomi maksimaliai gerai ir kokybiškai, o pakrautas jis tarnaus net 7 dienas!

 

 

 

 

 

 

70061_3

 
Barzdaskutė BRAUN 3040 W&D BLUE/BLACK – kiekvieno vyro svajonė! Ši barzdaskutė turi naują MicroComb technologiją, kurios dėka skutimosi metu yra sugriebiama daugiau plaukelių, tad veidas liks dar švaresnis. Kokybiška BRAUN barzdaskutė puikiai veikia skutantis ir sausai, ir drėgnai, kadangi yra atspari vandeniui. BRAUN 3040 W&D BLUE/BLACK barzdaskutė vienas iš geriausių dovanų pasirinkimų, nes prie jos pridėta papildoma kalėdinė dovana – 32B peiliukai, kurių vertė net 29,99 eurai. Padovanokite dvigubą dovaną įsigydami BRAUN barzdaskutę! 

 

 

 

 

 

 

 

 
68988_3
Barzdaskutė PHILIPS S7310/12 – padovanokite skutimosi malonumą! Barzdaskutėje esančios DynamicFlex galvutės idealiai prisitaiko prie veido bei kaklo linkių, kadangi yra pakreipiamos net 5 kryptimis, tai garantuoja maksimalių rezultatą vos keliais judesiais. Ši PHILIPS barzdaskutė yra pritaikyta jautriai odai, todėl ja nenusivils nei vienas vyras.

 

 

 

 

 

 

70519_1
Kilnojama garso sistema IBIZA – muzikinė pandoros skrynia, kuri privers plačiai šypsotis bet kurį vyrą. IBIZA garso sistemos galia net 450 W, o įmontuotas stiprintuvas garantuos, jog garso kokybė visuomet bus nepriekaištinga. Tai puiki bet kuriam vyrui, kadangi vienoje kolonėlėje, kuri it lagaminas turi rankeną ir ratukus, sutilps visas muzikinis pasaulis. Į komplektą įeina mikrofonas, pultas, jungtis gitarai.

 

 

 

 
keramikine-kepsnine-monolith-classic

KAMADO BONO kepsninė – tobula dovana kiekvienam vyrui, kuris mėgsta kieme ar terasoje kepti kepsnius bei šašlykus! KAMADO BONO –  tai kepsninė, rūkykla ir krosnis viename! Nuo tos minutės, kai Jūsų vyras atsistos prie šios kepsninės visa šeima galės mėgautis rūkinta mėsa ar žuvimi, ypatingai gardžiai iškeptomis picomis ar nuostabiais kepsniais – ir visa tai vos su viena KAMADO BONO kepsnine. Dovanojant šią kepsninę papildomai gausite dovanų, kurių vertė net 60 eurų ir neribotą kepsninės korpuso garantiją! KAMADO BONO – tai ideali dovana idealiam šeimos vyrui!

 

 

 

 

AVITELA – geriausios dovanų idėjos vienoje parduotuvėje!