HP ENVY x360 – ką reiškia 360 ir kodėl tai suteikia daugiau galimybių

Ieškantiems universalaus varianto tiek darbui, tiek pramogoms HP gali pasiūlyti ENVY x360 šiems poreikiams patenkinti. Lengvas, todėl patogus nešiotis darbo metu. Ypač tinkamas nedidelių verslo susitikimų metu prezentacijoms, patogiai besisukantis ekranas 360° kampu suteiks daugiau galimybių. Pasirinkite sau patogiausią ekrano kampą žiūrint filmus ar tiesiog naršant internete. HP ENVY x360 galimybės nuo tradicinio nešiojamo kompiuterio iki planšetės.

 

Kodėl verta rinktis HP ENVY x360?

 

1. Grožis. Inovacijos. Viskas kartu.

HP ENVY x360 stilingas, ypač plonu ekrano rėmeliu, pritaikytas dirbti keturiais režimais, be tradicinio naudojantis klaviatūra, rašykite ranka, pieškite idėjų eskizus ir naviguokite ekrane visiškai naujai, komplekte yra aktyvus pieštukas suderinamas su Microsoft Ink.

HP_1

2. Charakteristikos.

Naujausias AMD procesorius, 8 GB RAM, po įkrovimo baterija veikia iki 10 valandų. HP ENVY x360 peržengia tradicinio nešiojamo kompiuterio naudojimo galimybių ribas.

 

3. 360° pasisukimas

Naujoviškai sukonstruota, kad pasuktų 360° kampu, savo įrenginį galėsite naudoti keturiais režimais: nešiojamojo kompiuterio, ekranu priekyje, “palapinės” ir planšetinio kompiuterio režimu.

HP_4

4. Stilingas dizainas

Lengvas ir plonas, tad lengvai persinešite kompiuterį iš kambario į kambarį, puikus variantas kelionėms. HP ENVY x360 kompiuteris bus ten, kur būsite jūs, tad visuomet galėsite išlikti produktyvūs ar pramogauti bet kada ir bet kur.

HP_3

 

5. Turtinga garso patirtis

HP Double Speakers, HP Audio Boost ir kiti Bang & Olufsen ekspertų nustatymai leidžia mėgautis kokybišku garsu. Pažadinkite savo pojūčius klausydamiesi kokybiškų garsų sklindančių iš HP ENVY x360.

 

6. Greita įkrova

Kuomet nešiojamojo kompiuterio baterija senka, niekas nenori ilgai laukti, kol ji vėl bus pilnai įkrauta. Išjunkite HP ENVY x360 ir maždaug po 90 minučių baterija nuo 0% bus įkrauta iki 90%.

 

7. Dvigubas mikrofonas

Du mikrofonai ir pažangi triukšmo mažinimo programinė įranga užtikrina švarų garsą pokalbių metu ar įrašinėjant garsus.

 

Avitela specialistas Mindaugas išbandė ir pateikė pagrindinius pliusus ir minusus:

 

Pliusai

+ 4  naudojimo režimai

+ Pakankamai našus su AMD A12 procesoriumi ir 8 GB atmintimi,

+ SSD kietasis diskas užtikrina puikų našumą ir greitą programų užkrovimą,

+ Lengvas, todėl patogu visur nešiotis,

+ Geras, kokybiškas garsas.

 

Minusai

– Vaizdo plokštė gana bazinė, todėl netiks naujausių versijų ar sudėtingesniems žaidimams,

– Nors SSD diskas yra greitas, trūkumas – didesnė duomenų saugykla.

 

HP ENVY x360 360° laipsnių funkcija išplečia nešiojamo kompiuterio naudojimo galimybes. Patogus darbui ofise, važiuojant automobiliu, lėktuve, susitikimuose, dirbant ar pramogaujant namuose, naudojantis tradiciškai prie stalo ar jaukiai žiūrint filmą sukritus į lovą. Tokią funkciją siūlo ne visi naujausi nešiojamų kompiuterių modeliai. Galbūt tai yra tai, ko būtent reikia jums!