ASUS GL553VD – žaidimai be limitų

 

ASUS GL553VD – žaidimai be limitų

ASUS GL553VD-DM256 labiausiai yra orientuotas į kompiuterinių žaidimų mėgėjus. Bet pradėkime nuo to, kad dažniausiai žaidimų kompiuterių kainos gali šokiruoti, bet ne ASUS GL553VD-DM256. Biudžetiniai žaidimų kompiuteriai tampa vis populiaresni dėl grafinių procesorių, tokių kaip Nvidia GeForce GTX 1050 ir ASUS savo REPUBLIC OF GAMERS kategorijoje pateikia savo variantą – GL553VD.

 

Ką įvertins kompiuterinių žaidimų mėgėjai?
Galia bet kokiam žaidimui

Šis galingas kompiuteris apginkluotas keturių branduolių 7-tos kartos Intel® Core™ i5 procesoriumi ir dedikuota NVIDIA® GeForce® GTX™ grafikos posisteme su Microsoft DirectX 12 palaikymu, ASUS GL553VD-DM256 sukurtas žaidimams ir pritaikytas kūrybiškumui. Galite neabejoti, su šiuo kompiuteriu veiks visi žaidimai ir programos.

 

Klaviatūra

ASUS GL553VD-DM256 klaviatūra – specialaus dizaino, sukurta žaidimams. Keturios zonos su skirtingu RGB apšvietimu, paryškinti WASD raidžių klavišai, didesnis “SPACE” klavišas bei išskirti krypčių klavišai palengvina žaidimą, klavišai lengviau randami.

79977_3

Protinga aušinimo sistema

Išskirtinė Cooling Overboost technologija leidžia reguliuoti aušintuvų greitį ir užtikrina reikalingą aušinimą, net ir esant didžiausioms apkrovoms.

 

Aukštos kokybės ekranas

ASUS GL553VD-DM256 plačiaekranis 15,6 colių Full HD ekranas. Užtikrina puikų kontrastą, puikiai atvaizduoja spalvas, nėra spalvų pasikeitimo, net žiūrint iš aštrių kampų. Ekranas yra neblizgus, neakina, o atsipdžiai netrukdys žaidimo metu.

 

Iki 32GB DDR4 darbinės atminties

Aprūpintas iki 32GB DDR4 darbine atmintimi. Žaidėjai galės mėgautis didesniu greičiu ir mažesniu energijos sunaudojimu su naujausios kartos darbine atmintimi.

79977_5

USB Type-C jungtis

ROG Strix ASUS GL553VD-DM256 turi naujausią USB 3.1 Type-C jungtį, lengviau prijungsite prietaisus, greičiau persikels duomenys.

 

Aukštos kokybės mikrofonas

Aukštos kokybės mikrofonas, kuris šalina pašalinius garsus ir užtikrina aiškų perduodamą garsą.

 

ROG Gaming Center

ROG Gaming Center suteiks Jums naujos žaidimų patirties. Integruotą programa, kuri leidžia valdyti visas reikalingas funkcijas vienoje vietoje: sistemos informaciją, nustatyti makro komandas, reguliuoti garso nustatymus ir įrašinėti vaizdo įrašus. Taip pat integruotas GameFirst III sprendimas optimizuoja interneto srautus, žaidimas bus greitesnis ir be trikdžių.

 

Įspūdingas garsas žaidimuose

ROG Strix GL553 integruoti garsiakalbiai nukreipia garsą tiesiai į žaidėją, žaidimui tai suteikia gyvybingumo.

 

Avitela specialistas Mindaugas išbandė ir pateikė pagrindinius pliusus ir minusus:

 

Pliusai

 

+ Ryškus ekranas, puikus kontrastas,

+ Patogi RGB klaviatūra su apšvietimu,

+ Aušinimo sistema net ir didelio darbo krūvio metu palieka paviršių itin atvėsusį,

+ USB Type-C jungtis.

 

Minusai 

– Blausus garsiakalbių garsas,

– Ne visada jautrus jutiklinis takelis (angl. touchpad).

 

Kaip nuspręsti ar tau tinka ASUS GL553VD-DM256? Tikrai tinka, jei ieškote gerai veikiančio kompiuterio prie didelių apkrovų, geros klaviatūros ir puikaus IPS skydelio.