AEG linija “Mastery” restorano kokybė Jūsų virtuvėje

 

„Vokiška kokybė“ – į šią frazę telpa patikimumas, funkcionalumas ir preciziškumas. Dešimtmečiais puoselėta tradicija, nepaliekanti vietos kompromisams. Didžiuojamės pranešdami, kad nuo šiol kokybės bus dar daugiau, nes sugrįžta atsinaujinęs, vokiško paveldo prisodrintas AEG prekės ženklas.

Sugrįžta su produktų linija „Mastery“ ir ambicingu tikslu – perkelti restoranų virtuves į namus. Restorane ragaudami kepsnį ar skanaudami burnoje tirpstantį desertą pagalvojame, kokia gi jo paslaptis. Kokiu būdu restorano šefas išgauna tokią skonių dermę? Su naująja produktų linija „Mastery“ atsakymų ieškosime ne restoranų, o savo virtuvėse. Ir juos rasime.

Produktų linijos „Mastery“ orkaitė „Steam Pro“ leis mėgautis dėl mėsos termometro tobulai iškeptu kepsniu ar garuose virtomis daržovėmis. Profesionalių virėjų pamėgtas „SousVide“ atvers naujus skonio horizontus: vakuumuojami produktai išsilaikys ilgiau švieži, leis prieskoniams įsismelkti giliai kaip niekad, o kepant vakuume visos maistingosios medžiagos ir vitaminai bus išsaugomi.

Bet kas sakė, kad virtuvė turi būti tik funkcionali? AEG įrodinėja, kad stilius yra neatsiejamas nuo kokybiško maisto gaminimo. Pastangos jau įvertintos ir prestižiniu dizaino apdovanojimu „IF design“ už pašildymo stalčiuką, kuriame patiekalai išlaikomi šilti, kol jūs patieksite.

Indukcinė kaitlentė „MaxiSense Pure“ tęsia šią linijos „Mastery“ kokybės ir stiliaus simbiozę: juodo stiklo plokštė virsta funkcionalia kaitlente paspaudus vienintelį matomą mygtuką. Ir vėl virsta interjero detale ją išjungus. Kaitlentės neatsiejamas priedas, griliukas „Plancha“, grąžina nuotaiką ir vasarą į jūsų virtuvę: mėsa ir žuvis kepama savo sultyse arba skrudinama.