7 priežastys, kodėl verta rinktis naująjį LENOVO 320S

7 priežastys, kodėl verta rinktis naująjį Lenovo 320S

Aviteloje naujienų sąraše turime papildymą Lenovo kompiuterių šeimai – naująjį 320S. Visiškai ne staigmena, jog kompiuteris pasirodė parduotuvėse rugpjūčio mėnesį, būtent tada tėvai moksleiviams ar patys studentai skuba atsinaujinti prieš naujus mokslo metus ir ieško geriausio varianto. Šis – tiesiai į dešimtuką. Pateikiame 7 priežastis, kodėl verta rinktis Lenovo 320S.

lenovo-ideapad-320s-14-feature-4

 

1. Plonas ir lengvas

Lenovo IdeaPad 320S 14 colių stilingai aptakus ir elegantiškas, neįtikėtinai lengvas. Tad visai nesvarbu, ar dirbsite/mokysitės namuose, biure, nuotoliniu būdu ar vešitės nešiojamą kompiuterį į kelionę, niekada nesijaudinsite dėl jausmo, kad esate labai apsikrovęs.

lenovo-ideapad-320s-14-feature-1

2. Premium aliuminio apdaila ir minimalistinis dizainas

Lenovo IdeaPad 320S, pasižymintis minimalistiniu dizainu, suapvalintais kraštais, išskirtiniu metaliniu dangčiu, šiuolaikiškai universalus, visada tiks prie jūsų stiliaus.

 

3. Galingas našumas

Lenovo IdeaPad 320S sukurtas patobulinus 120S seriją, su Intel Core i5 ir iki 8 GB DDR4 atmintimi. Nešiojamas kompiuteris greičiau užsikrauna, greičiau pasileidžia programos, apskritai darbas bus sklandesnis ir našesnis.

 

4. “Windows 10” home

Kartu su Lenovo IdeaPad 320S gausite Windows 10 Home programinę įrangą, čia rasite daug įdomių naujų funkcijų.

 

5. Platus duomenų saugojimas visiems jūsų poreikiams

Atsisiųskite filmus ir muziką, kurkite savo nuotraukų kolekciją ir dar daugiau. Su 256 GB SSD, turėsite daugiau nei pakankamai erdvės viskam, ką norite padaryti..

 

6. Žiūrėkite, naršykite ir dar daugiau su FHD

Mėgaukitės aiškiais vaizdais, žiūrint filmus ar tiesiog naršant nuotraukas internete. Tam pasitarnauja Lenovo IdeaPad 320S FHD IPS skiriamoji geba 14 colių ekrane. Dėl naujo dizaino ekranas suplonėjo, jums patiks ryškumas per visą ekraną.

 

7. Turtingas, šiltas garsas su Dolby Audio

Lenovo IdeaPad 320S yra du Harman garsiakalbiai, pažangesnis garso optimizavimas, geriau girdėsite įvairius garsus. Dolby Audio automatiškai maksimaliai padidina dialogų garsą be iškraipymų, todėl filmus žiūrėti ir bendrauti vaizdo skambučiais su draugais  bus dar patogiau. Gerai girdėsite kiekvieną garsą. Dolby Audio sistema užtikrina, kad žiūrėdami filmą, kuo geriau girdėtumėte dialogus, kas pagerina ir bnedravimą su draugais video pokalbio metu.

lenovo-ideapad-320s-14-feature-3

 

Avitela specialistas Mindaugas išbandė ir pateikė pagrindinius pliusus ir minusus:

PLIUSAI:

+ Gera kokybė ir gražus dizainas,

+ Matinis ekranas, nesimato atspindžių,

+ Ekranas visiškai atsilenkia, mažesnė tikimybė sulaužyti,

+ Gerai veikiant klaviatūra,

+ Puiki jutiklinė plokštelė (angl. trackpad),

+ Kompiuteris dirba sparčiai,

+ Patobulinta saugykla ir RAM,

+ Veikia ramiai ir tyliai, netgi esant didelėms apkrovoms,

+ Ilgas baterijos veikimo laikas,

+ Prieinama kaina.

 

MINUSAI:

– Nors ir labai lengvas, bet šioje nišoje yra ir lengvesnių,

– Ekranas yra šiek tiek neryškus ir tiksliai neatkuria spalvų,

– Klaviatūra be apšvietimo,

– Vidutiniška kamera.

Lenovo IdeaPad 320S yra puikus, visapusiškas nešiojamasis kompiuteris, ypač tinkantis moksleiviams, studentams ir kasdieniniam naudojimui. Lenovo IdeaPad 320S gana lengvas ir kompaktiškas, su matiniu IPS ekranu puikiai veikia, dirba ramiai, tyliai ir ilgai po kiekvienos įkrovos.