5 idėjos, ką padovanoti Jūsų mylimoms moterims, mamoms ar draugėms

 
Artėjant šventėms galva ir kojos jau įsiskaudo nuo paieškų, o Jūsų mylimos moterys dar be dovanų? Tuomet siūlome Jums dovanas žmonoms, mamoms ir draugėms įsigyti AVITELOJE, nes tik čia geriausi pasiūlymai už patraukliausias kainas.

 

69058_2

 

Plaukų džiovintuvas PHILIPS DHD282/00 – stilingas, galingas ir lengvas prietaisas, kurio reikia kiekvienai moteriai! PHILIPS plaukų džiovintuve esanti ThermoProtect technologija leis plaukus džiovinti parinkus saugią temperatūrą, todėl jie išliks gražūs, purūs ir sveikai blizgantys išvengiant perdžiovinimo. 

66306_1

Masažinė vonelė BEURER FB35 – SPA malonumai namuose! Masažinė vonelė BEURER ideali dovana moteriai, kuri mėgsta pasilepinti pėdų procedūromis. Vonelėje įmontuoti raminantys infraraudonieji spinduliai ir iškilios masažinės galvutės užtikrins maloniai praleistą laiką ir atgaivintas bei atpalaiduos pavargusias kojas, o specialus įdėklas vonios druskoms supilti garantuos, jog vonelės priežiūra nereikalaus daug laiko.

72632_4

Epiliatorius BRAUN SE9567 su kelioniniu krepšeliu – kiekvienos moters būtinas vonios aksesuaras! Šis BRAUN epiliatorius pašalina net pačius trumpiausius plaukelius, todėl Jūsų dama galės pamiršti plaukelius ant kojų, rankų ir bikinio srityje vos vieno judesio pagalba. Epiliatorius  BRAUN SE9567 yra pritaikytas naudoti netik sausoje aplinkoje, tačiau ir duše – tad patogumas garantuotas. 

 

76145_2

Virtuvinis kombainas BOSCH MUM59343 – idealus virtuvės darbų pagalbininkas! Jūsų mama ar žmona nuolat lepina gardžiais patiekalais? Tuomet Kalėdoms padovanokite geriausią dovaną – itin patogų ir patvarų BOSCH virtuvinį kombainą. Šiame kombaine dera naujausios technologijos ir šimtametės gaminimo patirtys, todėl juo paprasta ir patogu naudotis.

 

 

76525_2

 
Kavos aparatas MELITTA E957-101 SOLO PERFECT MILK BLACK – kad kiekvienas rytas prasidėtų gardžiausia kava! Šis kavos aparatas MELITTA puikiai tiks net mažiausiai virtuvei, nes jo plotis vos 20 cm, o galimybės tokios pat kaip didžiųjų kavos aparatų. Pamirškite juodą kavą ar tirpias kavas, MELITTA esanti automatinė Cappuccino programa Jūsų kavos puodelį pavers dangišku, o galimybė susireguliuoti kavos stiprumą nudžiugins net didžiausią skeptiką. MELITTA SOLO aparatu itin paprasta naudotis – viskas vyksta vieno mygtuko principu, todėl pamirškite senus įpročius ir padovanokite savo mylimai moteriai galimybę gerti kavą it restorane iš savo virtuvės.

 

AVITELA – geriausios dovanų idėjos vienoje parduotuvėje!