Naujausios technologijos beldžiasi į Jūsų namų vaistinėlę – išmanusis bekontaktis termometras “Oblumi tapp” jau Aviteloje!


October 13, 2016

„Oblumi tapp“ – tai inovatyvus IR spindulių termometras, kurio dėka visuomet teisingai galėsite pamatuoti temperatūrą sau ir savo artimiesiams!

Rotaciniai baneriai3

 

 

 

 

 

 

Nuo šiol pamatuoti temperatūrą taps dar paprasčiau – per kelias sekundes išmatuosime temperatūrą kaktos srityje arba ausies ertmėje. O gauti rezultatai Jums rodys netik temperatūrą (kuri matuojama kiekvienam asmeniui atskirai, mat programa leidžia suvesti kiekvieno individualius duomenis), tačiau ir apskaičiuotą reikiamų vaistų dozę.

oblumi-termometro-infrarrojos-iphone

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Oblumi tapp” veikia išmaniojo telefono programėlės dėka (termometras tinkamas naudoti su Android ir Apple iOS operacinėmis sistemomis), kuri leidžia Jums sukurti tiek naudotojų, kiek manote esant reikalinga. Programėlė taip pat registruoja, išsaugo ir analizuoja informaciją, suteikia galimybę dalintis temperatūros rodmenimis su Jūsų norimais kontaktais. Lyg to nepakaktų, termometras matuoja ir skysčių temperatūrą.

Oblumi-biberon-mamanswinneuses

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tam kad savo ir savo artimųjų sveikata rūpintumėtės dar geriau – “Oblumi tapp” sukuria galimybę nustatyti priminimus dėl temperatūros matavimo kas tam tikrą laiką, todėl Jūs nuolatos galėsite sekti sveikimo pokyčius.

 Jau Aviteloje!