Naujasis NIKON D7100 fotoaparatas


April 3, 2013

Kad pomėgis fotografuoti virstų tikra aistra, įsigykite galingąjį D7100.

Su šiuo stebėtinai lengvo, kompaktiško ir patvaraus korpuso daugiafunkciniu  DX formato fotoaparatu žengsite platų žingsnį fotografijos srityje. D7100 modelyje nėra optinio žemuosius dažnius praleidžiančio filtro (OLPF), užtat efektyviai išnaudojamas 24,1 megapikselio DX formato vaizdo jutiklis – pavyksta ryškiai užfiksuoti net menkiausias vaizdo detales. 51 taško automatinio fokusavimo (AF) sistema leidžia greitai, ypač tiksliai ir tikrai profesionaliai užfiksuoti vaizdus. Fotoaparatas yra atsparus nepalankioms oro sąlygoms ir dulkėms, jo viršutinė ir užpakalinė dalys pagamintos iš magnio lydinio. Šiuo pažangiu D-SLR galima nepertraukiamai fotografuoti 6 fps sparta, naudoti jį kaip teleobjektyvą ir išmėginti naujosios 1,3 k. apkarpymo funkcijos privalumus. 100–6400 ISO jautrumas užtikrina nepriekaištingus rezultatus fotografuojant silpnai apšviestus arba greitai judančius objektus.

Fotografuokite naudodami vaizdo ieškiklį tiesioginės peržiūros režimu, nejudantiems vaizdams ir „Full HD“ filmams akimirksniu pritaikykite specialiuosius efektus, vaizdus belaidžiu būdu* nusiųskite į išmanųjį įrenginį, o tada – bendrinkite socialines melodijas svetainėse. Trumpai sakant, turėdami D7100 visada galėsite patys nuspręsti, ką daryti ir visiškai kontroliuoti vykdomas funkcijas.

* Suderinama su „iOS™“ ir „Android™“ išmaniaisiais įrenginiais. Kad veiktų ši funkcija, būtina naudoti specialią programą „Wireless Mobile Utility“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play™“ ir „Apple App Store™“. „Android“, „Google“, „Google Play“, „YouTube“ ir kiti ženklai yra „Google Inc.“ prekių ženklai.

 Plačiau apie pagrindines ir technines savybes.

Apžiūrėkite fotoaparatą čia

Virtualios fotografijos pamokos ir dar daugiau (anglų kalba)

Jau prekyboje! Galite įsigyti fotoaparatą su objektyvu ir be objektyvo.

Nikon DSLR D7100 su objektyvu 18-105 VR

Nikon DSLR D7100 Body

 

 

 

Šaltinis: www.nikon.lt