NAUJASIS FOTOAPARATAS NIKON D5200


December 14, 2012

NIKON atskleidė apie 24,1 MP fotoaparatą D5200 DSLR su pasirenkamu Wi-Fi

NIKON pranešė apie D5200 – aukštos klasės bazinį DSLR modelį, kuris nustelbia D5100 savo 24 megapikselių CMOS jutikliu (tikriausiai tokiu pat kaip ir D3200), 1080p/60i filmavimo kokybe, per šoninę jungtį atverčiamu 921K taškų 3,0 colių pakreipiamu / pasukamu ekranu bei naujais apdorojimo filtrais. Įdomu, kad D5200 integruota gerokai patobulinta automatinio fokusavimo sistema, paremta maždaug tuo pačiu MULTI-CAM 4800DX automatinio fokusavimo jutikliu kaip ir naudotas D7000 modelyje, taip pat tuo pačiu 2016 taškų RGB matavimo jutikliu. D5200 taip pat suderinamas su NIKON papildomai įsigyjamu WU-1a WiFi moduliu.

Atraskite naujas perspektyvas fotografuodami įkvepiančiu NIKON D5200

Nyderlandai, Amsterdamas, 2012-ųjų lapkričio 6 d.: NIKON pristatė savo naujausią D-SLR modelį iš vidutinio intervalo DX formato linijos – jūsų kūrybiškumą atskleisiantį 24,1 megapikselio NIKON D5200. Šis fotoaparatas suteikia jums visišką išraiškos laisvę tiek fotografuojant, tiek filmuojant FULL HD raiška.

Įkvepiantis D5200 idealiai tinka aistringiems fotografams, norintiems eksperimentuoti pasitelkiant aukštesnės kokybės fotoaparato funkcijas. Įspūdingos nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybės bei universalaus daugiakampio LCD ekrano derinys leidžia Jums išnaudoti savo kūrybinį potencialą.

Kvapą gniaužianti nuotraukų kokybė

Fotoaparatas NIKON D5200 ankstesniuosius savo serijos modelius D5000 ir D5100 ženkliai lenkia vaizdų kokybe. Veikdamas kartu su preciziškai detalius vaizdus užtikrinančiu 24,1 megapikselio DX formato CMOS jutikliu, naujasis EXPEED 3 vaizdų procesorius garantuoja greitą veikimą ir nuostabias, išraiškingas spalvas – be to, ir geresnę įrašo kokybę.  Didelis ISO jautrumas (100–6 400, praplečiamas iki 25 600) leidžia pasiekti puikią vaizdų kokybę tamsoje arba prasto apšvietimo sąlygomis bei aiškius judančių objektų kontūrus.

NIKON D5200 integruota ta pati automatinio fokusavimo sistema, matavimo jutiklis ir scenos atpažinimo funkcija kaip ir  NIKON D7000 serijos produktuose, dėl kurių fotoaparatas pasiekia naują funkcionalumo lygį ir ženkliai geresnę vaizdų kokybę.  Dėl meistriškos 39 taškų automatinio fokusavimo sistemos ir devynių kryžminio tipo jutiklių tikslumo gaunami neįtiktinai detalūs vaizdai su preciziškai sufokusuotu pasirinktu objektu. Dar daugiau, 2 016 taškų RGB matavimo jutiklis Scenos atpažinimo sistemai perteikia tikslius duomenis, todėl ši gali optimizuoti ekspoziciją, automatinį fokusavimą ir baltumo balansą iš karto atleidus užrakto mygtuką.  

Fotografavimas bet kuriuo kampu

Universalus NIKON D5200 7,5 cm (3 colių) daugiakampis LCD ekranas suteikia nevaržomą laisvę ir lankstumą, kad galėtumėte užfiksuoti šaunius kadrus bei filmuoti iš praktiškai bet kokios padėties. Galite apversti, pakreipti arba pasukti sukamąjį ekraną ir atskleisti savo kūrybiškumą fiksuodami vaizdus iš neįprasto kampo. Be to, NIKON D5200 yra sumaniai sukurtas, lengvas, pateikia aiškius meniu ir yra tiesiog neįtikėtinai ergonomiškas, todėl juo manevruoti ir fotografuoti tikras malonumas.    

     

Belaidis jungiamumas – pasidalinti savo šedevrais

Naudodamiesi papildomai įsigyjamu belaidžiu mobiliuoju adapteriu WU-1A galite be laidų persiųsti vaizdus iš fotoaparato į savo išmanųjį APPLE™ arba ANDROID™ išmanųjį prietaisą. Tai reiškia, kad galite žaibiškai pasidalinti vaizdais su savo draugais įkėlę į socialinius tinklus ar el. paštu ir tučtuojau sulaukti reakcijų. Netgi įmanoma valdyti savo fotoaparatą nuotoliniu būdu savo išmaniuoju prietaisu, kad užfiksuotumėte šaunius vaizdus netrikdydami fotografuojamų žmonių ar gyvūnų. 

Išskirtiniai HD vaizdo įrašai

Be pastangų, vos jungiklio spustelėjimu, nuo fotografavimo galite pereiti prie sklandaus (iki 60i / 50i) FULL HD filmavimo. Fotoaparate integruota judančių objektų sekimo trijuose matmenyse funkcija su nepartraukiamu pagalbiniu automatiniu fokusavimu (AF-F) garantuoja judančių objektų fokusavimą viso filmavimo metu. Na, o pasitelkus filmų redagavimo funkciją bei integruotą stereomikrofoną dar lengviau sukurti filmus, kuriais tiesiog didžiuositės.

Įkvepiantys Efektų ir Scenų režimai

Vis dėlto pasitelkdami NIKON D5200 fotoaparate įdiegtą Efektų režimą galite būti dar originalesni. Galite rinktis iš septynių specialiųjų efektų. Pasirenkamos spalvos, miniatiūrų, tamsaus ir šviesaus fono, silueto, spalvoto eskizo ir nakties matymo efektai gali būti taikomi iš karto tiesioginės fotografavimo ar filmavimo peržiūros metu, todėl, kaip atrodys jūsų vaizdai, galite matyti dar prieš juos užfiksuodami. Be to, dėl fotoaparate integruotų didelio dinaminio diapazono (HDR) bei D-LIGHTING technologijų galite užfiksuoti detalius didelio kontrasto scenų vaizdus, taip dar labiau išnaudodami savo kūrybines galimybes. Taip pat galite rinktis iš 16 skirtingų Scenos režimų, kurie pagal fotografuojamą sceną optimizuoja fotoaparato nustatymus, tokius kaip užrakto greitis, ISO ir diafragma – ši funkcija ypač praverčia norint greitai fotografuoti arba jei D-SLR fotografijos srityje dar nedrąsiai jaučiatės.

Spalvų efektas

Spalvoto eskizo efektas

Miniatūrų efektas

Nakties matymo efektas

 

Šviesaus fono efektas

 Tamsaus fono efektas

Silueto efektas