Logitech naujienos kompiuterinių žaidimų mėgėjams


April 4, 2013

2013 m. kovo 20 d. — „Logitech“ pristatė naują „Logitech G“ produktų seriją, kuri žymi didelį bendrovės žingsnį į priekį kuriant ir siūlant pačių reikliausių kompiuterinių žaidėjų lūkesčius atitinkančius kompiuterių priedus. Naująją „Logitech G“ žaidimams skirtų įrenginių seriją sudaro 4 atnaujintos pelės, 2 klaviatūros, 2 ausinės su mikrofonu.

Nauji „Logitech G“ serijos įrenginiai buvo kuriami pasitelkus infraraudonųjų spindulių technologiją, kuria analizuota rankų sąveika žaidimų metų su tokiais kompiuterinės sąsajos įrenginiais kaip pelė ir klaviatūra. Pagal šių tyrimų metu surinktus ir išanalizuotus duomenis buvo tobulinami visi nauji „Logitech G“ priedai.

Filmukas kaip buvo kuriamos „Logitech G“  žaidėjams skirtos pelės.

Siekiant pagerinti patvarumą ir suteikti dar daugiau komforto, svarbiausiose liečiamose įrenginių zonose panaudotos inovatyvios medžiagos, kurios yra atsparios pirštų atspaudams ar delno prakaitavimui. Priklausomai nuo konkretaus modelio, „Logitech G“ serijos pelės yra aprūpintos minkštu arba kietu vietų, prie kurias liečia pirštai ir delnas, paviršiumi. Šios ypatybės prisideda ne tik prie geresnės estetinės išvaizdos, bet ir didesnio komforto bei tikslesnio valdymo.

Tuo metu naujų „Logitech G“ serijos klaviatūrų mygtukai yra padengti dviguba apsauga nuo ultravioletinių spindulių, kuri užtikrina, kad simboliai ant klavišų nenusidėvės, o klaviatūrų korpusas yra padengtas pirštų atspaudams atsparia danga.

Be to, „Logitech G100 Optical Gaming Mouse“ ir „Logitech G400 Optical Gaming Mouse“ pelės yra aprūpintos unikalia „Delta Zero“ jutiklio technologija. Ši technologija itin tiksliai atkartoja rankos judesius užtikrindama maksimalų žymeklio judesių tikslumą kompiuterio ekrane. Visos naujos „Logitech G“ serijos pelės taip pat turi žemo trinties koeficiento pagrindą, sumažinantį pasipriešinimą greitų judesių metu bei prisidedantį prie tikslesnio valdymo.

 Virtualus „Logitech G“ serijos įrenginių pristatymas (anglų klaba)

   pele_G700„Logitech G700 Rechargeable Gaming Mouse“ yra belaidė kompiuteriniams žaidimams skirta pelė, kurios signalų perdavimo sparta prilygsta ir net lenkia atitinkamą laidinių pelių parametrą. Kadangi ši pelė pritaikyta veikti dviem režimais – tiek per belaidę 2,4 GHz dažnio jungtį, tiek prijungta prie USB lizdo, – abiem atvejais ji užtikrina analogišką signalų perdavimo spartą, kuri gali iki 8 kartų viršyti įprastų kompiuterio pelių signalų perdavimo spartą. Galimybė naudoti prie USB prijungtą pelę praverčia ypač ilgai trunkančių žaidimų sesijų metu, kai žaidėjas nenori nutraukti žaidimo prireikus įkrauti pelės baterijas. Ši pelė taip pat yra aprūpinta 13 programuojamų mygtukų, kuriems galima priskirti specifinius veiksmus.Pele.G500 nauja

„Logitech G500 Laser Gaming Mouse“ yra skirta pirmojo asmens šaudyklių gerbėjams ir užtikrina lazeriams būdingą judesių tikslumą ant įvairių paviršių bei turi itin sparčiai veikiantį dviejų režimų slinkties ratuką. Ši kompiuterio pelė išsiskiria reguliuojamu svorio centru, taip pat galima koreguoti jos masę iki 27 g, tai kiekvienam žaidėjui leis pasirinkti patį patogiausią įtaiso pojūtį. Žaidimo metu rodomuoju pirštu užtenka spustelėti vos vieną mygtuką ir taip nuo itin tiksliai veikiančio taikymuisi skirto 200 DPI režimo galima pereiti į greitam judėjimui pritaikytą 8200 DPI režimą. Naujoji pelė taip pat turi 10 programuojamų mygtukų, skirtų specifinėms funkcijoms užprogramuoti ir atlikti.

Pele.G400„Logitech G400 Optical Gaming Mouse“ yra visavertė pelė, sukurta specialiai pirmojo asmens šaudyklėms, turinti unikalią „Logitech“ itin tikslaus veikimo jutiklio technologiją „Delta Zero“. Pagrindiniai pelės klavišai yra pagrįsti vadinamąja mechanine veiksena, todėl jie geba atlaikyti iki 20 mln. spustelėjimų. Specifinius žaidimo veiksmus galima priskirti 8 programuojamiems pelės mygtukams, kurie yra patogiai išdėstyti prie slinkties ratuko. Šiems mygtukams galima priskirti tokius dalykus kaip papildomų žaidimo nustatymų meniu, žemėlapio peržiūrą ar skirtingus judesio jautrumo režimus, kas gerokai supaprastina valdymo funkcijas žaidimo metu.Pele_G100

„Logitech G100 Optical Gaming Mouse“ yra paprasta naudoti pelė, specialiai sukurta realiojo laiko ir masinių interneto strategijų žanrams. Ji aprūpinta patvariais, daugybę paspaudimų galinčiais atlaikyti mygtukais ir unikalia „Logitech“ itin tikslaus veikimo jutiklio technologija „Delta Zero“. Mechaninio tipo pelės mygtukai atlaiko iki 20 mln. paspaudimų, o universali trapecijos formos išorė yra pritaikyta tiek mažo, tiek didelio tipo plaštakoms ir nenuvargina rankos net itin ilgai trunkančių žaidimų metu.

Klaviatura_G19Klaviatūra „Logitech G19 Gaming Keyboard“ su įmontuotu spalvotu LCD ekranėliu „GamePanel“ užtikrina, kad prieš akis visada būtų pateikiama naujausia informacija apie gyvybiškai svarbias funkcijas ir kitus aktualius duomenis. Klaviatūros mygtukų apšvietimą galima pasirinkti iš 16 mln. skirtingų atspalvių, be to, sukūrus atskirus žaidėjo profilius kiekvienam jų galima priskirti atitinkamo tipo apšvietimą. Klaviatūros korpusas pagamintas iš pažangių medžiagų, kurios užtikrina jos patvarumą ir ilgaamžiškumą. 12 programuojamų klaviatūros mygtukų galima priskirti iki 36 skirtingų funkcijų, kurios aktyvuojamos spustelėjus atitinkamą klavišų kombinaciją. Dvi didelės spartos USB jungtys leidžia patogiai perkelti duomenis iš kitų įrenginių, tokių, kaip MP3 muzikos grotuvas ar atmintukas, ir tuo pačiu metu įkrauti prijungtus įrenginius su baterijomis. Dažniausia naudojami klaviatūros mygtukai yra apsaugoti nuo funkcijų dubliavimo, pasitaikančio žaidimo metu itin greitai atliekant įvairias mygtukų kombinacijas.Klaviatura_G510

Klaviatūra „Logitech G510 Gaming Keyboard“ padeda paprasčiau atlikti sudėtingus veiksmus, nes ji turi net 18 programuojamų mygtukų, kuriems galima priskirti iki 54 skirtingų funkcijų. Ši klaviatūra turi reguliuojamą mygtukų apšvietimą ir spalvotą LCD ekranėlį „GamePanel“, kuriame pateikiama svarbiausia žaidimo eigos informacija. Šį ekranėlį taip pat galima naudoti trečiųjų šalių sukurtoms programoms, kurios padeda išplėsti funkcionalumą.

Ausines_G430Ausinės žaidimams „Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset“ išsiskiria „Dolby Headphone“ technologija ir atkuria fenomenalų erdvinį garsą, kuris žaidimo metu leidžia išgirsti tuos dalykus, kurių nemato žaidžiančiojo akys. Ausinėse naudojama 7.1 standarto garso atkūrimo technologija reiškia, kad žaidėjas girdi septynis skirtingus garso šaltinius, o specialiųjų efektų įspūdį sustiprina atskiras žemų dažnių kanalas. Ausinių pagalvėlės skalbiamos. Jos patogiai ir minkštai priglunda prie ausų per ilgai trunkančias žaidimų sesijas. Kartu su ausinėmis naudojamas triukšmą slopinantis mikrofonas gali būti nustatytas taip, kad fiksuotų tik žaidėjo balso tembrą. Ausines_G230

„Logitech G230 Stereo Gaming Headset“ ausinės su mikrofonu atkuria galingą garso skambesį su 40 mm skersmens neodimio garsiakalbiais taip leisdamos mėgautis pirmojo asmens šaudyklių, masinių interneto žaidimų ar nuotykinių sagų veiksmu. Jų ausų pagalvėlės yra pagamintos iš sportinei aprangai naudojamos medžiagos, todėl jas – ir malonu dėvėti, ir paprasta prižiūrėti (pagalvėles galima išskalbti). Ant ausinių laido sumontuotas garso valdymo mygtukus lengva pasiekti bet kuriuo metu, taip galima akimirksniu parinkti norimą garso lygį ar išjungti mikrofoną.

 Jau greitai prekyboje!

Informacija iš UAB „Komunikacija ir konsultantai“