Aviteloje visos dovanos po vienu stogu!


December 13, 2012

Kalėdinių pirkinių metas nenumaldomai artėja. Dažnai tenka nemažai pasukti galvą, ką kam nupirkti.  Dovanomis dauguma mūsų suskumbame rūpintis iki švenčių likus vos savaitei ar keletui dienų – tuomet į pirkinių krepšius gula viskas, kas „pasitaiko“ po ranka.

Visose Avitelos parduotuvėse  pirkėjų laukia pašėlusios kalėdinių dovanų idėjos ir iš tikro dosnios Kalėdos. Įvairiausios Aviteloje įsigytos kalėdinės dovanos sau, šeimos nariams, draugams ar kolegoms pradžiugins kiekvieną – juk tai geriausias būdas palinkėti linksmų švenčių, nustebinti ar tiesiog padėkoti.

Kiekvienas iš mūsų esame bent kartą gyvenime gavę dovaną, kuri nepatiko ar neturėjote, kur jos panaudoti. Po Kalėdų paslapčia tai aptarinėjame su kolegomis prie kavos: kas gavo eilinį blizgantį senelį, kvailą kalbantį briedį, skutimosi kosmetikos ar druskų voniai rinkinį. Kad taip neįvyktų, vertėtų padovanoti gerai apgalvotą praktišką daiktą – parduotuvėse „Avitela“ rasite jų gausybę ir po vienu stogu.

Visų pirma, pagalvokime apie save. Dažna šeima apsitaria ir nusprendžia nepirkti vienas kitam dovanų, o nusipirkti buitinės technikos, be       kurios jau nebeįsivaizduojame šiuolaikinio gyvenimo. Vertėtų apsvarstyti, ko išties labiausiai reikia: gal skalbimo mašina nebeatitinka poreikių? Gal reikia namų kino sistemos? Gal neseniai darėtės remontą ir galutiniam rezultatui betrūksta naujos įmontuojamos technikos? Gal perėjimo prie skaitmeninės televizijos metu rinkotės tik laikiną problemos sprendimą – skaitmeninį TV imtuvėlį, ir dabar atėjo metas išsirinkti jums tinkamiausią išmanųjį televizorių? Kalėdinis laikotarpis jį įsigyti ypač tinkamas, nes sąlygos itin palankios: perkant LG LED televizorių LM660 ir aukštesnės klasės jūsų laukia net iki 700 Lt dovanų kuponas kitai LG prekei įsigyti. Taip pat itin palankios išsimokėjimo su Ūkio banko lizingu sąlygos, perkant bet kurį LG LED televizorių. Parduotuvėse  „Avitela“ rasite itin didelį technikos asortimentą išties geromis kainomis.

Technikos gurmanams

Paskutiniu metu itin augant planšetinių kompiuterių populiarumui, siūlome išbandyti jų galimybes bei padovanoti sau šį ypač naudingą daikčiuką. Juo naršysite dideliame bei itin aukštos raiškos ekrane, sklandžiai integruositės socialiniuose tinkluose, filmuosite bei fotografuosite, o svarbiausia – itin našiai dirbsite. Kelionėje planšetinis kompiuteris išties nepamainomas, ypač, kai norisi žiūrėti filmą arba nutildyti automobilyje sėdintį vaiką.

Itin geidžiamas techniko gurmanų „Samsung Not II“ – puiki dovana.  Tai naujausias prietaisas, kurį galime drąsiai pavadinti pusiau telefonu, pusiau planšetiniu kompiuteriu. Jis itin galingai ir ilgai veikia ir skirtas tiems, kas mėgsta ir nori kurti.

Norintys pasikeisti arba padovanoti nešiojamąjį kompiuterį, taip pat neliks nuskriausti. Tinkamiausią sprendimą išsirinks kiekvienas – yra tiek paprastų, nebrangių kompiuterių, tiek dabar itin sparčiai populiarėjančių itin lengvų, stilingų ir patvarių bei ištvermingų Ultrabook’ų.

Puiki  dovana kavos mėgėjams

Vertinant Europos šalių pardavimą, ši prekė yra itin paklausi ir „ant bangos“. Gerti kokybišką, įmantriausiais būdais pagamintą kavą yra stilinga ir madinga. Į klausimą, ar verta, atsakome, kad tikrai taip, nes kvapnia kava mėgausitės patys, vaišinsite svečius, galėsite plikyti arbatą bei ruošti kakavą, nuolat turėsite šilto pieno, tinkamo net vaikų maitinimui. Apsisprendusiems įsigyti kavos aparatą, dabar itin palankus metas, nes parduotuvėse „Avitela“ perkant tam tikrus kavos aparatus gausite puikių dovanų, tokių kaip rankų darbo puodeliai. Mėgaukimės kvapnia kava visus metus.

Vaikams

 Išpildyti vaikų svajones itin lengva. Juk kiekvieno pyplio paklausus, ko nori iš Kalėdų senelio, šis atsakys, kad reikia „Xbox“ arba PSP.  O jei norite, kad vaikas daugiau judėtų – siūlome įvairius žaidimų konsolių variantus su judesio davikliais, kad žaisdami vaikai ne tiesiog sėdėtų įsmeigę akis į televizoriaus ekraną, bet ir visai šauniai pajudėtų. Pradžiuginti paauglį dar paprasčiau: tinka visa išmanioji technika – juk daugelis savo socialinio gyvenimo nebeįsivaizduoja be išmaniojo mobiliojo  telefono,  kompiuterio, o užmigti negali be stilingo MP3 grotuvėlio. Išpildykime jų svajones!

Virtuvės virtuozams

Paskutiniu metu itin populiarėja namuose gamintas maistas. Dažnas labai noriai skaito receptų knygas bei patarimus arba net ryžtasi lankyti kulinarijos kursus. Tam, kad įgyvendintumėte savo sumanymus įdėdami kuo mažiau jėgų, „Avitela“ siūlo itin platų virtuvės pagalbininkų būrį: pradedant nuo unikalių  virdulių su pasirenkama pageidaujama užplikimo temperatūra iki daug funkcijų atliekančių virtuvinių kombainų bei talpių ir išmanių šaldytuvų.

Tam, kad pagaminto kulinarinio šedevro degustavimo malonumo nesugadintų indų plovimo klausimas, verta pagalvoti apie indaploves. Kas jas jau yra įsigiję, už jokius pinigus jos neatsisakytų, nes tai puiki pagalbininkė taupant brangų laiką, sveikatą bei šeimos biudžetą. Nepriklausomai nuo šeimos narių skaičiaus indaplovė yra itin vertingas daiktas. Puikus metas pasirūpinti savimi, nes Kalėdos itin dosnios: Aviteloje tikrai išsirinksite sau tinkamiausią indaplovę.

Kai reikia nebrangios, bet mielos dovanos

Dažnai  užtenka tik smulkios dovanėlės, kad artimas žmogus liktų išties patenkintas.  Bet susiduriame su dilema – ką nupirkti? „Avitela“ pataria dovanoti naudingus daiktus. USB atmintinė, stilingas virduliukas, žaidimas konsolei, ergonomiška pelytė, virtuvinės svarstyklės, trintuvas, vaflinė ar tiesiog pelės padelis – tai tik keletas nebrangių dovanų idėjų, kurių daugiau rasite kiekvienoje parduotuvėje „Avitela“.

 

Jūsų patogumui parduotuvės dirbs prailgintu šventiniu grafiku.

 

 

 

 

Panašūs straipsniai