ASUS TAICHI: nešiojamas kompiuteris su dviem ekranais ir Windows 8


January 29, 2013


ASUS TAICHI tai yra nešiojamas kompiuteris su dviem ekranais, o dirba įrenginys su operacine sistema Windows 8. Kai ekranas yra atverstas kaip įprastame nešiojamame kompiuteryje, vartotojui prieinamas pagrindinis ekranas, klaviatūra, lietimui jautrus laukelis, tuo tarpu kai ekrano dangtis užverstas – prieinamas išorinis ekranas.

Beje, antrasis ekranas yra sensorinis ir palaiko įvestį specialaus rašiklio pagalba. Tokiu būdu, kaip tik nešiojamo kompiuterio ekrano dangtis užverstas, įrenginys pavirsta planšetiniu kompiuteriu su Windows 8 ir jos Metro grafine sąsaja. Abu ekranai dirba nepriklausomai vienas nuo kito ir gali būti naudojami dviejų vartotojų tuo pačiu metu. ASUS TAICHI pristatytas kelių konfigūracijų – su 13,3“ ir 11,6“ įstrižainės ekranais.

Natūralu, jog naujasis nešiojamas kompiuteris turi trečios kartos Core i7 (Ivy Bridge) procesorių, 4 GB DDR3 operatyvios atminties, SSD kaupiklį. Abu ekranai turi Super IPS+ matricas su Full HD raiška. Taip pat galima paminėti ir dvi web kameras.

ASUS TAICHI galite įsigyti AVITELOJE

Video pristatymas čia

Panašūs straipsniai