Windows 8 galimybės

Pradžios ekranas

Viskas, kas jums labiausiai rūpi, yra naujajame pradžios ekrane. Pradžios ekrane esančios plytelės yra susijusios su žmonėmis, programėlėmis, aplankais, nuotraukomis arba svetainėmis ir atnaujinamos naujausia informacija, todėl naujienas galite sužinoti vos žvilgtelėję.

Išrinkite nešiojamajį kompiuterį su WINDOWS 8  čia

Valdymas pele, klaviatūra, o dabar ir lietimu

„Windows 8“ tobulai tinka kompiuteriams, valdomiems tik pele ir klaviatūra, valdomiems naudojant jutiklinį ekraną ir valdomiems abiem paminėtais būdais. Kad ir kokį kompiuterį turėtumėte, rasite greitų ir dinamiškų būdų, kaip perjungti programėles, perkelti elementus ir sklandžiai pereiti iš vienos vietos į kitą.

Gaukite programėlių iš „Windows“ parduotuvės

„Windows 8“ pateikiama su nauja parduotuve, skirta programėlėms – „Windows“ parduotuve. Parduotuvę pasiekite tiesiai iš pradžios ekrano norėdami naršyti ir atsisiųsti programėlių, skirtų maisto gaminimui, nuotraukoms, sportui, naujienoms ir dar daugiau – dauguma nemokamos.

„Windows“ visur su jumis

Prisijunkite naudodami „Microsoft“ abonementą prie bet kurio kompiuterio, kuriame naudojama „Windows 8“, ir iš karto pamatysite savo foną, ekrano nuostatas bei parametrus.

Pažįstama, bet daug efektyvesnė

Darbalaukis

Jūsų naudotas darbalaukis – su užduočių juosta, aplankais ir piktogramomis – vis dar čia, tačiau geresnis nei anksčiau, nes yra nauja užduočių juosta ir supaprastintas failų tvarkymas.

 

 

 

Sauga

Išlikite pažangūs ir saugūs naudodami „Windows Defender“, „Windows Firewall“ ir „Windows Update“.

Greitis

„Windows 8“ sparčiau paleidžiama, sparčiau perjungiamos programėlės ir efektyviau naudoja energiją nei „Windows 7“.

Kodėl verta atsisiųsti „Windows 8“?

Jis keliauja kartu su jumis

Nuotraukos, failai ir parametrai lengvai sinchronizuojami naudojant debesį, todėl iš esmės bet kur galite pasiekti tai, ko reikia.

Žaisti galima taip pat intensyviai, kaip ir dirbti

„Windows 8“ suteikia galimybę sparčiai naršyti, žiūrėti filmus, žaisti žaidimus, pagražinti gyvenimo aprašymą ir bendradarbiauti kuriant pribloškiančią pateiktį – viską atliekant vienu kompiuteriu.

Turite visus savo failus

Jei jūsų kompiuteryje dabar naudojama „Windows 7“, failai, programėlės ir parametrai bus lengvai perkelti į „Windows 8“.

Turite pažįstamas programas

Programos, veikiančios operacinėje sistemoje „Windows 7“, veiks ir operacinėje sistemoje „Windows 8“.

Įvestis lietimu ir pele

Windows“ tobulai tinka kompiuteriams, valdomiems naudojant jutiklinį ekraną ir pelę bei klaviatūrą arba abu nurodytus būdus. Kad ir kokį kompiuterį pasirinktumėte, rasite greitą ir dinamišką būdą perjungti programėles, perkelti elementus ir sklandžiai pereiti iš vienos vietos į kitą.

Greitai naršykite ir atlikite darbus

Atraskite greitus ir smagius naršymo būdus

  • Suimkite ir išplėskite norėdami padidinti arba sumažinti vaizdą. Gaukite bendrą ekrano vaizdą ir stumtelėkite pirmyn ir atgal norėdami rasti tai, ko ieškote.
  • Perbraukite iš kairės pusės norėdami pereiti prie pastaruoju metu naudotų programėlių.
  • Perbraukite iš dešinės norėdami grįžti į pradžios ekraną ir pasiekti dažnai naudojamas funkcijas, pvz. iešką, bendrinimą ir parametrų keitimą.
  • Perbraukite nuo apačios norėdami pamatyti naršymo valdiklius bet kurioje vykdomoje programėlėje.

Tai galite lengvai atlikti ir pele.

 

Išrinkite nešiojamajį kompiuterį su WINDOWS 8  čia

 

Šaltinis: http://windows.microsoft.com