Kodėl verta turėti pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatą

 

  1. UAB „Serviso kontraktų centras“ nemokamai sutvarkys Jūsų buitinę techniką, pasibaigus gamintojo garantijai, taip sutaupydami Jūsų pinigus, kuriuos galėsite išleisti savo poreikių tenkinimui.

 

  1. Naudojantis pratęstos garantijos paslaugomis sutaupysite daug laiko, nes nereikės ieškoti patikimo serviso, užteks tik vieno skambučio.

 

  1. Pats remontas vyks greičiau, nes pratęstos garantijos paslaugų vartotojams servisuose teikiama pirmenybė.

 

  1. Pratęstos garantijos vartotojai aptarnaujami tik autorizuotose servisuose, o tai reiškia, kad daiktai tvarkomi pagal visus gamintojo nurodymus, naudojant tik originalias detales, todėl nemalonių siurprizų nesulauksite.

 

  1. Nustačius prekės keitimo atvejį, pagal PGAS taisykles, Jums bus pasiūlyta nauja prekė per 24 valandas. Nepamirškite, kad daugelis daiktų su laiku brangsta, o turėdami pratęstą garantiją Jums pabrangimas tampa neaktualus.

 

  1. Nemokamas technikos keitimas, jeigu ji buvo taisoma 3 kartus ir reikalauja pakartotinio remonto.

 

 1. Turintiems galiojančią pratęstą garantiją, nereikės tampyti daug sveriančios didelių išmatavimų technikos, nes meistras atvažiuos tiesiai į Jūsų namus.

 

Šiuo metu mes galime pasiūlyti Jums įsigyti 3 pratęsto garantinio aptarnavimo planus:

 1. Įprastas planą.
 2. Keitimo planą.
 3. Multi planą.

 

„Įprastas planas“ suteikia Jums, tokias nemokamas paslaugas:

 • sugedusių detalių keitimą;
 • prekės taisymą;
 • stambiagabaritinių prekių taisymą kliento namuose arba jų gabenimą į taisyklą ir atgal;
 • konsultacijas bei gedimų registravimą nemokamu telefonu;
 • prekės keitimą, jei jos pataisyti neįmanoma.

 

„Multi planą“ Jūs galite įsigyti perkant pratęstos garantijos paslaugas dvejoms prekėms ir daugiau. Tai leis Jums sutaupyti, nes šio plano kaina yra mažesnė, negu įprasto plano kaina.

 

„Keitimo planas“ – tai, planas, kurio galiojimo metu sugedus prekei, ji bus neremontuojama, o keičiama nauja (tokia pačia arba analogiška).

Primename Jums, kad pratęsto garantinio aptarnavimo paslaugas galima įsigyti ne tik prekės pirkimo metu, bet ir keturiolikos dienų bėgyje, pateikus pirkimo čekį.

Daugiau informacijos Jūs galite rasti www.garantija.lt