„Samsung“ roboto siurblio „NaviBot“ privalumai


March 13, 2012

Dulkių siurbimas – nuobodus darbas. Tad kodėl nepavedus kam nors kitam šios varginančios namų ruošos?„Samsung“ robote siurblyje „NaviBot“ naudojama visiškai nauja ir išmani technologija teikia galimybę kruopščiai ir patogiai išvalyti jūsų namus, o svarbiausia – jums patiems nereikia pajudinti nė piršto.

Pavyzdžiui, visiškai naujam „Samsung“ robotui siurbliui „NaviBot“. Jis buvo sukurtas tam, kad nepriekaištingai išvalytų jūsų namus, kada tik  jums panorėjus. „NaviBot“ įdiegta sistema „Visionary Mapping™“, naudodama robote siurblyje sumontuotą kamerą, sudaro jūsų gyvenamųjų patalpų planą ir nubrėžia optimalų valymo maršrutą. Šis maršrutas padeda apsaugoti vertingus jūsų daiktus, nes sistemoje naudojami išmanūs apsauginiai jutikliai ir funkcija „Virtual Guard™“, kuri iš esmės yra nematomas atitvaras ir kurią galima įjungti, kada tik panorėjus. Nepriklausomai nuo jūsų asmeninio fengšui, „NaviBot“ yra nepamainomas jūsų pagalbininkas tvarkant namus. Taigi meskite iš galvos rūpesčius ir atsipalaiduokite – už jus viską padarys „Samsung“.

  • Švaros maršrutas. 

Po kavos staliuku, aplink sofą, paskui koridoriumi į kitą kambarį – štai tokį veiksmingiausią namų valymo maršrutą nubrėžia „NaviBot“ sistema „Visionary Mapping™“. Robote siurblyje sumontuota kamera užfiksuoja 30 kadrų per sekundę; tokiu būdu sistema sudaro jūsų namų planą ir įsimena optimalų valymo maršrutą. Be to, „NaviBot“ visada tiksliai žino, kurioje vietoje jis yra ir kuria kryptimi reikia judėti. Jis toks protingas, kad net tiksliai įsimena vietą, kurioje nutraukė darbą, kad galėtų grįžti ten pat po trumpos pertraukėlės akumuliatoriui įsikrauti. Mes pasistengėme, kad ne tik robotas siurblys spindėtų „išmintimi“, bet kad spindėtų ir jūsų grindys.

  • Nepalieka naminių gyvūnėlių plaukų, stipriai prikibusių pūkų ir kitų nešvarumų

Nors pats „NaviBot“ primena naminį gyvūnėlį, iš tiesų jis sukurtas kovai su naminių gyvūnėlių plaukais. Jau nekalbant apie dulkes, purvą, trupinius ir kitas šiukšles. Naujoviškas „NaviBot“ vibracinis šepetys ir besisukantys šoniniai šepečiai neapeina nė vieno stipriai prikibusio plauko, todėl jūsų grindys atrodo idealiai švarios. Robotas siurblys taip pat susiurbia iki 0,6 l dulkių ir per plaunamą HEPA filtrą išfiltruoja smulkesnes daleles, kurios gali sukelti alergijos ir astmos simptomus. Tačiau jei namuose laikote gyvūnėlių, jūs negalėsite atsidžiaugti „Samsung“ patentuota naminių gyvūnėlių plaukų siurbimo sistema. „NaviBot“ visiškai lengvai susiurbia plaukus ir pūkus, neleisdamas jiems apsisukti aplink šepečius – šis prietaisas neabejotinai tarnaus jums ilgus metus.

  • Aptinka kliūtis. Apsaugo vertingus daiktus.

Nesvarbu, ar tai valymui jautrus kilimas, ar jūsų branginama elektroninė aparatūra: 37 jutikliai, sumontuoti „NaviBot“, automatiškai aptinka ir apsaugo vertingus jūsų daiktus bei patį robotą siurblį. Trys „skardžio“ jutikliai aptinka laiptų ir kitų paviršių kraštus, tad prietaisas nenukrinta ir nesulūžta. Robote siurblyje taip pat įtaisyti trys jutikliai, apsaugantys nuo suraizgymo: robotas siurblys automatiškai išnarplioja susiraizgiusius laidus ir kilimų kutus. O jei „NaviBot“ buvo pakeltas nuo grindų ar nukrito, „automatinio išjungimo pakėlus“ jutiklis iš karto išjungia prietaisą jūsų saugumo sumetimais.

  • Valymo režimas pritaikomas jūsų poreikiams.

Jau pats robotas siurblys jums yra didžiulis patogumas, tačiau tai dar ne viskas – „NaviBot“ gali veikti įvairiais valymo režimais, nelygu kiek ir kur reikia valyti: automatiniu, maksimaliu, rankiniu, dėmių ir pakraščių valymo. Pasirinkus pakraščių valymo režimą, besisukantys šoniniai šepečiai kruopščiai išvalo pasienius ir kitas sunkiai prieinamas vietas. Prieš išeidami iš namų, galite įjungti „NaviBot“ uždelsto įjungimo režimą: tuomet robotas siurblys įsijungs tik po kelių valandų. Taip pat galite pasinaudoti dienos grafiko funkcija ir nustatyti konkretų laiką – kai robotas siurblys pradės darbą, jums visiškai nebūtina sėdėti namuose.

  • Žino, kur reikia valyti, o kur – ne. 

Funkcija „Virtual Guard™“ teikia jums dvi patogias pasirenkamąsias galimybes apsaugoti savo namų erdvę. Vos vienu mygtuko spustelėjimu galite įjungti funkciją „Virtual Fence“, kuri neleidžia „NaviBot“ nukeliauti ten, kur stovi brangūs baldai, naminio gyvūnėlio guolis ar yra kitų daiktų, kuriuos „NaviBot“ turėtų apeiti. Taip pat galite pasirinkti režimą „Virtual Guide“. Tuomet robotas siurblys pirmiausia išvalo svetainę, paskui keliauja į kitą kambarį ir taip toliau, jūsų nustatyta eilės tvarka.

Daugiau informacijos ir technines charakteristikas rasite www.avitela.lt.

Šaltinis: www.samsung.com